Německo definitivně končí

7. října 2018 v 8:00 | Honza |  Ze světa
Tak nějak už víme, že to v Německu jde ... (však víte kam). No a ono to je vlastně ještě horší. Protože je to vlastně přístup Německa (pardon - německých politiků zejména), co nám v Evropě zadělává na tak velké problémy, že všechno ostatní byl jen čajíček.Nedávno se do Německa podíval turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. To, že se proti němu demonstrovalo a mnoho normálně uvažujících lidí v něm vidí diktátora a má obavy z jeho pokusů o vzkříšení sultanátu, se nějak neřešilo.

Co však bylo vyzdvihováno a co mnohá sluníčka a podobná individua vítala, bylo slavnostní otevření jedné z největších evropských mešit v Kolíně nad Rýnem.

Zde bych rád upozornil na to, že s částí německé politické reprezentace se Erdogan příliš nemusí a i tisková konference po setkání s kancléřkou Angelou Merkelovou ukázala hluboké rozdíly mezi oběma zeměmi. I přes to však má turecký prezident v Německu velkou podporu. A hádejte od koho?

V Německu žije velká populace Turků a jejich nároky podporují různé neziskovky a banda multikulturních pomatenců. Takže je potřeba se ptát, zda je vůbec Německo ještě německé. No asi moc ne...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama