23. září 1938

23. září 2018 v 8:00 | Honza |  Postřehy
Dnes si připomínáme jeden z nejvýznamnějších dní v našich vojenských dějinách. Byl to den, kdy byli lidé hrdi na svůj národ, na svůj jazyk a svoji kulturu. A byli ochotni všechny tyto hodnoty bránit i za cenu vlastního života.Přesně před osmdesáti lety tehdejší prezident Edvard Beneš vyhlásil všeobecnou mobilizaci a uvedení republiky do branné pohotovosti, což bylo reakcí na čím díl více se stupňující nepokoje v příhraničních oblastech s německou říší.

V tuto chvíli jsou nepodstatné spekulace o tom, jak by to dopadli, kdybychom se bránili.

Nyní je podstatné něco úplně jiného.

Naše země je dnes opět v ohrožení. Nová říše Evropská unie, u jejíhož zrodu (u myšlenky jednotné Evropy) stálo i několik osob, které měly vazby na nacistické Německo, se snaží ekonomicky a regulačně ovládnout Evropu. Národy Evropy jsou zevnitř rozvraceny a homogenizovány na jakési euroobčany bez kulturní historie a národního zázemí. Pomocí mnoha nařízení a regulací je náš život stále více ovládán a usměrňován mezi neviditelné mantinely. Vše, co vybočuje, je nálepkováno, očerňováno a nekompromisně likvidováno.

Již zmíněná homogenizace je prováděna i řízenou (minimálně podporovanou) migrací, jejímž cílem je zlikvidovat poslední zbytky našeho kulturního a národního povědomí. V tomto směru může někdo namítnout, že zrovna v naší zemi zatím k ničemu takovému nedochází a migrační vlna se nás vlastně netýká. Jenže důležité je to slůvko zatím, a ač tu nemáme žádné větší no-go zóny, zcela určitě tu máme migranty. A to ostatní je jen otázka času. Bohužel.

Jediné, co nám nyní ještě zbývá (než nás EU kompletně odzbrojí a zblbne), je opět vyhlásit všeobecnou mobilizaci. Musíme vstát a bojovat. Nebo zahyneme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tak jo Tak jo | 24. září 2018 v 9:40 | Reagovat

Doufám, že nám bude pod hrozbou sankcí nařízeno přijímat uprchlíky, a to nějakým rozhodnutím EU, na které nakonec přistoupí i Babiš, a které bude publikováno 29. září 2018.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama