Takže troška vysvětlení

15. srpna 2018 v 8:00 | Honza |  Vojáci
Čekal jsem to. Když jsem psal článek "Už toho mám fakt dost!!!", věděl jsem, že se objeví i negativní reakce. A právě proto nyní troška toho vysvětlení.Je snad každému jasné, že NATO je problém a že do problémů ženou naše vojáky nekompetentní nebo (což je vlastně ještě horší) sobecká rozhodnutí či vlastní zájmy určitých osobo či skupin.

Na druhou stranu si však musíme přiznat, že naši vojáci nejsou ti, kdo problém islámského terorismu vyrobil. A pokud jsou někde na misi, pak tam nejsou proto, aby si napakovali kapsu (fakt ty peníze za to riziko nestojí) a nebo ukazovali, jací to jsou Rambové (fakt se nechovají jako například Američani). Je naprosto zřejmé, že nezadržovat islamisty v jejich zemích, pak je máme už dávno tady.

Jistě, najde se tu pár jedinců, kterým to jaksi ujelo, ale jde o několik jedinců a nelze podle nich hodnotit všechny ostatní.

A teď tu budu drsnej já. Fakt nemohu pochopit, jak někdo může být tak hnusný primitiv, když nadává a uráží naše vojáky a když nemá v sobě ani kouska cti a plive na památku padlých a vyjadřuje se neuctivě k jejich rodinám. To je i z lidského hlediska prostě nepochopitelné.

Například ti hrdinové z Facebooku - jde o ukázku primitivismu v celé své kráse. Jde o blbečky, kteří opravdovým chlapům v uniformách nesahají ani po kotníky, do bojové akce se dostanou tak maximálně v nějakém supermarketu při drancování slevových akcí, dokážou sedět jen s lahváčem na gauči a vlajkou mávají jen při nějakém tom utkání ve fotbale či hokeji.

Nemám problém diskutovat o mnoha věcech. I s lidmi, kteří nesdílejí mé postoje. Ale výše uvedené primitivní blbce fakt nesnesu.

A jen tak na okraj. Toto zůstane na letišti Bagrám v Afghánistánu po našich vojácích. Takže konečně začněte myslet hlavou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | E-mail | 17. srpna 2018 v 9:49 | Reagovat

No Honzo to jsi mne tedy dorazil...ti "hrdinové " co se zaštítili padlými hrdiny , kteří položili život v boji proti okupantům to mají pěkně vymydlené, to ti co měli na přilbách emblémy SS aspoň nepředstírali že nejsou okupanty. Litovat můžeme jen rodiny těch co "jedině" padli do léčky, tihle vojáci nejsou naší armádou, která by byla schopna bránit naši vlast, bohužel. Jsou to jen figurky k obětování za zájmy USA.

2 Jirka Jirka | E-mail | 17. srpna 2018 v 9:58 | Reagovat

Ne jedině ale myslím Honzo že už o mě neuslyšíš, postrádáš totiž logický úsudek tam kde se tě to z dotýká.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama