Nejlepší Evropa všech dob…

12. srpna 2018 v 8:00 | Honza |  Postřehy
Když bude dům vašeho souseda zničen povodní a vy tomu chudákovi poskytnete přístřeší - jste DOBRÝ ČLOVĚK.


Když vašeho souseda další dobu ubytováváte a zaopatřujete - jste opravdu VELKORYSÝ ČLOVĚK.

Když soused nechce váš dům opustit i když je potopa už dávno pryč a hodlá žít i nadále na vaše náklady a vy si to necháte líbit - pak jste až CHOROBNĚ NEZIŠTNÝ ČLOVĚK.

Když ho hostíte i poté, co se vám začal míchat do života, neuznává a odsuzuje vaše zvyky a morálku a požaduje, abyste některé věci z respektu k němu nedělali (například nejedli některá jídla) - pak jste nejspíš TROCHU BLÁZEN.

A když ještě bez odporu akceptujete, že zabírá stále více a více místností ve vašem domě a je vůči vám agresivní, protože jste "nečistý" - POTŘEBUJETE OKAMŽITOU POMOC.

A když trváte na tom, že tu může zůstat i když sexuálně obtěžuje vaši dceru, začíná ve sklepě shromažďovat zbraně a vám vyhrožuje násilím, když mu nedáte polovinu domu - pak jste KOMPLETNÍ BLÁZEN A NENÍ VÁM POMOCI.

A když vám správa domu jménem starosty vysvětlí, že se váš soused chová naprosto přiměřeně, že má na váš dům úplně stejný nárok jako vy nebo kdokoliv jiný a vaší svatou povinností je teď převzít kompletně rekonstrukci jeho povodní poničeného původního domu - pak NEJPÍŠE ŽIJETE V NEJLEPŠÍ EVROPĚ VŠECH DOB.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama