Evropa si džihádisty financuje sama

17. října 2017 v 7:43 | Honza |  Svinstva z EU
Do Evropy proudí džihádisté. To je prostě fakt. A faktem také je, že právě tito lidé se v Evropě tváří jako "chudáci uprchlíci" a snaží se z našeho sociálního systému dostat co nejvíce peněz v rámci všemožných dávek.


Jednoduše řečeno - Evropa si sama džihádisty tímto financuje.

Je známo mnoho případů, kdy imánové a různí stoupenci Islámského státu, kteří otevřeně hlásají nenávist vůči Západu, za spoluúčasti a nekompetentnosti zbabělých úřadů vesele luxují náš sociální systém.

A aby to nebylo jen tak obecné, tak zde je několik příkladů:

Švýcarsko
V roce 1988 dorazil do Švýcarska imán Abú Ramadan původem z Libye. Azyl dostal v roce 2004 na základě tvrzení, že jej libyjská vláda pronásleduje z důvodu jeho příslušnosti k Muslimskému bratrstvu (jedno z největších hnutí, které má znaky fundamentalismu a požadující ovládnutí světa muslimy). V zemi bude za chvíli již dvacet let a bude mít tak nárok na státní důchod. Aniž by se naučil úřední jazyk a byl někde někdy stáleji zaměstnán. Místo toho totiž káže o nenávisti k nemuslimům a nabádá své souvěrce k tomu, aby zničili všechny nepřátele islámu. Na dávkách měl získat asi 600 tisíc švýcarských franků.

Rakousko
Sociální dávky čerpalo více než deset usvědčených džihádistů. Peníze byly použity na cesty do Sýrie a na válku proti tamní vládě.

Belgie
Džihádisté získali desítky tisíc eur, které byly použity k financování teroristických útoků. Dokonce 29 z nich čerpalo měsíčně 1000 euro i v době, kdy bojovali v Iráku nebo Sýrii za Islámský stát. Pro tyto peníze si chodili "příbuzní", kteří tvrdili, že příjemce je stále v Belgii. Mluvčí belgické vlády k tomu poznamenal, že u nich je demokracie a nikdo nebude kontrolovat, co lidé dělají se svými dávkami.

Švédsko
Přibližně 300 džihádistů čerpalo dávky i po svém odjezdu do válečných oblastí. Úřadům často i několik měsíců nebylo nic divné. A šlo i o případy osob, které sledovala tajná služba, jelikož se jednalo o známé sympatizanty IS.

Dánsko
Někteří džihádisté se tváří jako pracovně neschopní a invalidní a čerpají tak i různé invalidní dávky. Aby vzápětí (z takto získaných peněz) odcestovali pomáhat svým bratrům válčit do Sýrie či Iráku.

Nizozemsko
Velmi znám se stal případ údajného invalidy Khalida Abdurahmana, který se léčil z klaustrofobie a schizofrenie. Dávky, které získal, využil ve svém boji proti "nevěřícím" v Sýrii, kde se i pochlubil na videu (zveřejněno na YouTube) s pěti useknutými hlavami nepřátel.

Španělsko
Pro džihádisty je to nejspíše země zaslíbená. Dávky tam dostávají jak od ústřední vlády, tak i od vlád místních. A to i v době, kdy odjeli bojovat do Sýrie. A dokonce i v době, kdy tam padli.

Německo
Další ráj pro džihádisty. Útočník na vánoční trhy v Berlíně Anis Amri čerpal sociální dávky rovnou na několik smyšlených identit. A navíc se zdá, že německé úřady o tom věděly, ale nic s tím neměly zájem dělat. Německé zákony o ochraně soukromí neumožňují zjistit, zda osoba opustila zemi a tak se vesele čerpá i po odcestování do Sýrie nebo Iráku. Dávky takto čerpá podle odhadů asi 20 procent džihádistů.

Británie
Občané ze svých daní financovali například Khurama Butta, jenž byl vůdcem skupiny teroristů, která během útoku na londýnský most a Borough Market zabila 8 lidí a 48 zranila. Další útočník z Manchesteru, kde bylo zabito 22 lidí na koncertu, čerpal nejen dávky, ale i půjčky z veřejných rozpočtů, které jsou určeny pro studenty. O čerpání dávek se rozpovídal islamista Anjem Choudary, který sedí ve vězení za podporu IS. Vyčerpal celkem půl milionu liber a poté uvedl, že jde o formu džizji - příspěvek nemuslimů na džihád.

Evropa si dobrovolně dováží vrahy a ještě je finančně podporuje. Připadne vám tohle normální?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | E-mail | 18. října 2017 v 21:04 | Reagovat

No dzihadisty, Česko se na ČT chlubí elitou naroda.......elitou jsou uchylni vrazi, kteří se neštítili podřezat svázaného, pak jako instruktoři americké armády ve Vietnamu učili jak nejlépe podřezat vietnamské dítě jako zárodek komunismu. Takový hnůj je vydáván za gen národa....no asi tak stejným hnojem..ale zamysleme se jaký je rozdíl mezi islamistou a genem česka... řekl bych, že moc velký ne, jen ti islamisté na mě působí jako inteligentnější.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama