Letní pohoda

2. srpna 2017 v 8:44 | Honza |  Postřehy
Když už máme tento týden ta "vedra k zalknutí" (jak píší některá senzacechtivá "zpravodajská" média), tak bych se zde rád zmínil o jedné věci, kterou asi na našich koupalištích můžeme zahlédnout. Páč multikulti propaganda jede na plné obrátky a těm "rasistům" se musí pořádně zatápět...


Před několika týdny rozvířila mediální prostor zpráva o muslimkách, které se vydaly koupat do pražského akvaparku Aquapalace v burkinách.

Jsme (zatím) jakžtakž svobodná země a každý má právo nosit vše, co uzná za vhodné, pokud tím neobtěžuje ostatní. Jenže i svoboda má nějaká ta pravidla a obhajovat burkiny svobodou (nošení čehokoliv, vyznání a tak podobně) je trošku přes čáru.

Pro běžného návštěvníka jakéhokoliv plovacího ústavu platí jasně definovaná pravidla o oděvu (a nejen toho). Logicky z důvodů hygienických. V případě přísně muslimského pojetí však narážíme na nejeden problém. Ač můžeme burkiny považovat za oděv plovací (podotýkám, že šlo jistě o muslimky fundamentalistické - páč jen ty to nosí), pak však také musíme (chtě nechtě) připustit i další podstatné okolnosti. Taková muslimka se nejen nesmí ukazovat odhalená před muži, má též zakázáno se odhalovat před ženami nemuslimkami. Takže se ptám, jak bylo řešeno sprchování před vstupem do bazénu? Kteréžto je taktéž definováno v pravidlech.

Takže pokud nějaká pravidla platí pro nás, pak tato pravidla musí platit pro všechny. V opačném případě jde o ohébání našich zvyků podle potřeb úzké skupiny osob. A to už není svoboda.

Navíc pokud zde budeme tolerovat něco, co symbolizuje nadřazenost muslimských mužů nad ženami, pak hloupě souhlasíme se netolerancí a neakceptací. A současně se tak podřizujeme pohledu muslimů, kteří netolerují nemuslimy.

Pokud budeme nadále ustupovat, pak se jednoho krásného dne probudíme ve světě, který už nebude náš.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rosi.SPR Rosi.SPR | 3. srpna 2017 v 0:18 | Reagovat

je nejvyšší čas ozbrojit se a jít do boje už mám dost EU tak jak kdysi RVHP . namám rád poklonkování. Měly bychom si uvědomit ,že je to naše zem a ne nějakých pár polityků .Naši zem vybudovaly naši předkové a ne těch pár zaprodanců co sedí ve vládě .Máme právo povstat proti utlaku jenž dnes prezentuje EU ,i ze zbraní v ruce.-DOST.konec

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama