Tak snad už je to každému jasné

31. července 2017 v 8:18 | Honza |  Ze světa
Mnohokráte jsem zde psal, že nekontrolovatelná imigrace představuje ohromné bezpečnostní riziko. A toto je současně i názor bezpečnostních expertů a složek policie a tajných služeb po celém světě. Jenže stále tu máme onu zpropadenou politickou korektnost a sluníčkovou myšlenku, že multikulti soužití a přijímání kdejakého imigranta je správné a všechny námitky jsou jen rasismus či xenofobie.


Útok v Hamburku jasně ukázal, že už to fakt takhle dál nejde. A snad se opět alespoň několika zaslepencům rozsvítilo v makovici.

V pátek 28. července zaútočil v supermarketu Edeka v Hamburku dlouhým kuchyňským nožem na zákazníky Palestinec Ahmed al H. narozený ve Spojených arabských emirátech. Jednu osobu při svém útoku zabil a dalších sedm zranil.

Nůž, kterým útok provedl, sebral z regálu v oddělení kuchyňských potřeb. Vyndal jej z obalu a začal jím bodat kolemjdoucí.

Podle policie byl útočník napojen na severoněmeckou salafistickou scénu a byl znám nenávistí vůči Němcům. Již v roce 2016 s ním bylo zahájeno řízení o opuštění země (azyl mu byl odmítnut) a úřady věděly o jeho radikalizaci. Nikdo však nic neřešil.

A odpovědné úřady nadále neřeší, že podobné útoky se mohou stát kdykoliv a kdekoliv. Útočníci ani nepotřebují rozsáhlé logistické zázemí. Stačí jim zajít do nejbližšího obchodu, ukrást cokoliv, co se dá použít jako zbraň a mohou začít zabíjet. Policie nebude mít žádnou šanci odhalit dopředu jejich záměry.

Jediným řešením je okamžitě imigraci zastavit a vyhostit všechny ty imigranty, kteří mohou bezpečnostní rizika představovat (v podstatě to lze říci takto - kdo se na mě hnusně podívá, je automaticky podezřelý). V opačném případě si Evropa zadělává na ještě větší problémy.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama