Jak se hraje lítost

24. července 2017 v 8:22 | Honza |  Ze světa
Hranou lítost (po nějakém tom teroristickém útoku) nám nejčastěji předvádějí politici. Seřazené šiky pochodující po ulici (kterou předtím vyklidila policie a hlídá to tajná služba), nějaká ta květina a občas i slza ukápne. Jenže všechno je to asi málo a tak (aby se občanstvo ještě více a lépe masírovalo) se přešlo na další level.


Po teroristickém útoku na London Bridge natočila americká zpravodajská stanice CNN reportáž o muslimech, kteří v vyjadřovali sounáležitost s oběťmi. Jenže se nakonec ukázalo, že se nejednalo o nějakou živelnou akci. Šlo o předem naaranžovanou situaci přímo štábem CNN.


Asi takto se vážení vyrábějí tzv. fake news.

Podle CNN šlo jen o situaci, kdy se policisté zajímali, jaké mají demonstranti transparenty. Z výše uvedeného videa je však patrné zcela něco jiného. Policie tam dělá jen křoví a "demonstranti" si zkoušejí svou roli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jirka jirka | E-mail | 25. července 2017 v 11:37 | Reagovat

To je přesně spočítané pokrytectví lidí, kteří mají v terorismu své zájmy. Oni totiž terorismus potřebují, je to důvod jak společnost ukáznit a ovládat. Zaplacená klaka novinářů tvrdí, že na terorismus si musíme zvyknout a zároveň i na sledování, omezení, armádu se samopaly v ulicích.....to je ta správná demokracie. Hlupáci pracujte za zlodějskou mzdu, žerte separáty z marketů , dopřejeme Vám na dluh nějakou tu zábavu, pití a zlegalizujeme drogy. Takovou společnost chtějí ti vlivní a bohatí mít. Oni budou v bezpečí s nejlepšími potravinami , zásobou kvalitních prostitutek a z dálky budou pokrytecky řídit ten plebs.....a o tom to je! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama