Viktor Orbán

8. června 2017 v 8:15 | Honza |  Ze světa
V tomto článku vám přináším několik podstatných vět, které řekl maďarský předseda vlády Viktor Orbán novinářům z maďarského deníku Magyar Idok. Myslíte si, že by něco podobného médiím sdělil Bohuslav Sobotka?


"Žijeme v době, kdy se z mezinárodní politiky stalo bitevní pole. Nezávislost a svoboda evropských národů jsou ohroženy. Ve středu bitevního pole leží otázka migrace."

"Ti, kteří sami sebe nazývají liberály a levičáky a kteří jsou podporováni penězi, mocí a ohromnou sítí mezinárodních sil, v jejichž čele stojí George Soros, tvrdí, že boj s migrací je nepraktický a dokonce i amorální."

"George Sorose nemůžeme podcenit; je to skutečně mocný miliardář s ohromným odhodláním, který nenechá stát nic ve své cestě. Chceme ochránit Maďarsko a budeme za něj muset bojovat."

"Chceme zachovat základy Evropy. Nestojíme o žádné paralelní společnosti, populační výměny a nechceme vyměnit křesťanskou civilizaci za něco jiného. Právě kvůli tomu stavíme ploty. Nechceme, aby nás zaplavili migranti."

"Národní vláda je v Maďarsku pod neustálým tlakem. Momentálně jde o to, jestli budeme mít vládu a parlament, které budou hájit nejlepší zájmy maďarského národa, nebo vládu a parlament, které budou hájit zájmy cizích států."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | E-mail | 8. června 2017 v 17:52 | Reagovat

Asi neřekl, už kvůli jménu sralbotka. Na druhou stranu je ten madar ukecanej až moc...... dokonce by chtěl rušit Benešovy dekrety. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama