Londýn

6. června 2017 v 7:31 | Honza |  Ze světa
Pouhý den poté, co se z ulic stáhly vojenské posily, které byly povolány po teroristickém útoku v Manchesteru, došlo k útoku dalšímu.


Dne 3. června krátce po 23. hodině vjela na London Bridge do chodců dodávka. Několik jich srazila a pokračovala v jízdě k tržišti Borough Market. Tam z vozu vyskočila trojice mužů, která začala sražené a kolemjdoucí napadat pomocí nožů. Snažili se proniknout i do restaurací a barů.

Někteří lidé se útočníky snažili zastavit a házeli po nich židle a láhve. Řádění teroristů ukončila až policie, která je zastřelila.

Útok si vyžádal nejméně sedm obětí a téměř 50 zraněných (některých vážně).

Šéf MI5 Andrew Parker nedávno přiznal, že současný počet provedených útoků a odhalených plánů na útok je nejvyšší v jeho 32leté kariéře. Podle oficiálních informací sleduje tajná služba více než 3000 islamistů. Avšak z vládního prostředí unikla informace, že podezřelých je o cca 20 000 více. Většinou to jsou potomci imigrantů, kteří se narodili v Anglii. A i přes to, že prošli tamním systémem (vzdělávacím a sociálním), považují západní civilizaci za nepřítele a jejich zradikalizování bylo otázkou i několika týdnů.

A co nás opět čeká?

Nacvičené divadlo politiků, kteří budou "soucítit", lži o tom, jak se nenecháme zlomit a další ukázky zbabělosti vlád, které nemají zájem řešit příčinu problému.

A opět další útoky. Protože Evropa je díky své otevřené náruči a podpoře multikulturalismu slabá a snadným cílem.

No a pokud nemají zájem vlády, pak se musíme začít bránit my!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rosi-spr rosi-spr | 6. června 2017 v 16:26 | Reagovat

Zas dodávka a zbytek.Jak dopadl ten čech co zastřelil řidiče najíždějícího do lidí u nás.Zatím ticho po pěščině jen sedí aby ,prý nemohl ovlivňovat svědky jsem za to že to byl taky teroristický utok jen to nechcou naši s korumpovaní politici přiznat azatloukají a zatloukají.Vemme rozum do hrsti ten sedlácký a víme vše

2 jirka jirka | E-mail | 7. června 2017 v 11:50 | Reagovat

Bohužel jsme dlouho opovrhovali Izraelem. Dlouho jsme mysleli, že palestinci jsou jenom chudáci, které Izrael týrá. Teď se rýsuje jenom jedno řešení a sice po vzoru Izraele budovat společnost, která se bude aktivně bránit svému zničení. Ne zapalování svíček, modlení a prosazování multikulti se skloněnými hlavami. S tímhle přístupem by stát Izrael už dávno neexistoval víme!

3 Asterius Asterius | E-mail | Web | 8. června 2017 v 9:09 | Reagovat

Nejdřív by bylo potřeba všechny ty politiky, co jsou za to de facto zodpovědní, napíchat na špičaté kůly, a pak deportovat muslimy z Evropy. Jen naprostý blázen si domů pozve lidi, kteří ho z hloubi srdce nenávidí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama