Inkrementalismus

28. června 2017 v 8:11 | Honza |  Vládní svinstva
Inkrementalismus je metoda dosahování určitého cíle postupně a zvolna. Tuto metodu můžeme s úspěchem využít při vaření žáby. Když hodíte žábu do vařící vody, okamžitě vyskočí. Když ji však dáte do vody studené a pomalu zvyšujete teplotu, žába si bude říkat: "je sice teplo, ale ještě to jde...", a nakonec se uvaří.


No a někteří naši politici se snaží pomalu (ale jistě) posouvat ony hranice snesitelnosti. A pomalu uvařit národ naší země. Vědí totiž, že pokud budou vytvářet situace "ještě není nejhůř", stanou se časem představy o tom "nejhůř" realitou všedního dne. A až si národ uvědomí, že je fakt zle, bude už pozdě.

V předchozím článku jsem se zde zmínil o tom, jak si na nás Evropská unie hodlá došlápnout. Protože nejsme poslušným protektorátem a neposloucháme nařízení Berlína (teda pardon Bruselu - vono je to taky od B, takže se to plete...).

No a někteří naši politici (ti správně probruselští a tedy protinárodní - když už tedy budeme nálepkovat) nás přesvědčují, že pro klid duše, dobré spaní a spokojené pomlaskávání předsedy Evropské komise Junckera, by měla ČR nějakého toho imigranta ještě přijmout.

Šéf KDU-ČSL Pavel Bělobrádek se domnívá, že by se naše země měla zachovat stejně jako Slovensko (tedy jako přizdisráč) a přijmout aspoň deset dalších běženců. Protože být ve stejném balíku "neposlušných" spolu s Polskem a Maďarskem přeci není dobré.

No jak pro koho Bělobrádku. My alespoň nyní víme, že tu máme osoby, které se poserou pokaždé, když Brusel varovně zamává buclatým prstíčkem. A že tu je někdo, kdo chce být za každou cenu zadobře s každým - s Bruselem, s papežem, se sudeťákama...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 29. června 2017 v 17:24 | Reagovat

Myslím, že to je o lezení do zadní části....komukoliv dle potřeby.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama