Co je nového

1. května 2017 v 8:14 | Honza |  Informativní
V tomto článku vám přináším dvě důležité informace, které se týkají tohoto blogu.


První informace se týká stavu, který se udál od poloviny listopadu do poloviny prosince roku 2014. Tehdy jsem díky (tehdy nespecifikované) závadě mého počítače neměl přístup na internet a vše jsem řešil pouze z mobilu (info zde, zde a zde). Situace se úplně vyřešila až výměnou pevného disku. Nicméně (dle info v mém článku z 15. prosince 2014) jsem byl na pochybách, zda se skutečně jednalo o pouhou závadu.

Nějakou dobu jsem se k tomu nedostal a poté jsem nemohl nic zveřejnit. Nyní vám přináším alespoň část toho, co se stalo. Diagnostika pevného disku prokázala přítomnost zbytků sofistikovaného programu, který umožňoval na dálku ovládat můj počítač (zapínal se a vypínal ve chvílích, kdy byl zapnut modem, provádělo se samostatné vyhledávání v souborech, docházelo k mazání dat...).

Bohužel prvotní pokusy o opravu (tenkrát myšlené závady) vedly k havárii pevného disku a počítač byl proto nepoužitelný. Data na něm byla ve velké míře poškozena nebo smazána.

Ale mám vcelku dobrou představu, kdo za tím stál.


Druhá informace v podstatě i souvisí s předchozím. A současně jde i splnění slibu, který jsem vám dal na začátku dubna tohoto roku. V rubrice "Vojáci" byla vytvořena podsložka "Přísně důvěrné". Už z názvu je zřejmé, jaké články tam budu zveřejňovat.


Děkuji též za vaši přízeň a opětovně prosím o podporu Československých vojáků v záloze. Bude to hodně brzy (bohužel) potřeba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | E-mail | 1. května 2017 v 11:09 | Reagovat

Nejsi loyalni Honzo a tím jsi se stal nebezpečným.

2 rosi -spr rosi -spr | 1. května 2017 v 15:30 | Reagovat

taky mám občas dojem že mám napíchlej počítač .Proto vše řeší tužkou a blokem.At se nedostanou informace ven.Jinač máš pravdu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama