Zvykejte si

21. dubna 2017 v 7:57 | Honza |  Ze světa
Nedávno jsem zde psal o teroristickém útoku v Londýně. Dnes bych rád ještě doplnil několik podstatných informací.


Média a politici rádi mlží a takřka každý útok (ten teroristický) má na svědomí spíše (podle nich) nějaký vyšinutý jedinec, který jisto jistě není napojen na Islámský stát (ani jím není inspirován) a když už se to napojení či inspirace nějak prokážou, tak to nemá nic společného s islamismem.

Bohužel skutečnost je zcela jiná a každý, kdo myslí jinak, není člověk s jiným názorem, ale nepřítel, který by se neměl veřejně vůbec projevovat.

Nová fakta ukazují, že útok byl pečlivě plánovaný. Masúd provedl dle vyšetřování police, která zkoumala GPS informace, čtyři dny před útokem na Westminsterském mostě testovací jízdu. Projel si celou trasu, jako při následném útoku, což dokazuje, že se nejednalo o spontánní akci.

Hlavně bych však zde chtěl připomenout reakci Sadiqa Khana, prvního muslimského starosty britské metropole. Ten se po útoku na dvě hodiny nepochopitelně odmlčel a pak vydal jen stručné prohlášení, v němž (asi z donucení) útok odsoudil a vyjádřil rodinám soustrast.

Khan je však znám i tím (mimo jiné kontroverzní výroky), že před několika měsíci prohlásil, že lidé ve velkých evropských městech si musí na teroristické útoky zvykat, jelikož jsou "nedílnou součástí života ve velkoměstě". Tímto prohlášením v podstatě omlouvá své souvěrce a říká nám všem ostatním, že s tím nic nenaděláme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama