Preventivní prevence

15. dubna 2017 v 7:52 | Honza |  Policejní deníček
Tak nás zase budou preventivně chránit. O velikonočních svátcích opět zavládne preventivní prevence. Protože do prevence směřuje z různých zdrojů hodně peněz a je potřeba je nějak využít. Vyřeší to však něco?


Policie se vrátí se samopaly do ulic měst a bude zvýšeně bdít nad naší bezpečností. Protože přeci preventivně musí v době svátků (o Vánocích to bylo taky) dávat bacha.

Každému je jasné, že takováto opatření jsou úplně na nic. Případný terorista si to s náklaďákem prostě jen zamíří jinam (tam kde zrovna nezevluje znuděná hlídka) a jelikož není k dispozici žádná informace, podle níž by byla bezpečnost v České republice v ohrožení (vzhledem k strategii teroristů se o útoku dozvíme většinou až poté, co je po něm), tak se dá spíše čekat, že to bude opět jen ukázka nějaké té činnosti (děláme, že něco děláme).

Pokud by se skutečně jednalo o skutečné bezpečnostní preventivní opatření, tak by se nejen posílila zevní hranice Evropy a každý imigrant by byl zadržen v první zemi, do které by přicestoval (bez možnosti jít dál). A pokud by byly jen mizivé pochybnosti o jeho verzi o původu, záměrech, věku, pohlaví a velikosti bot, tak by byl ihned odlifrován do země původu.

No... Ale asi si (podle vyjádření bruselských byrokratů, sluníček a podobných zjevů) budeme muset zvykat, že tu místo pomlázky budou v ulicích chlapci se samopaly a za chvíli to tu bude vypadat jako v Bejrůtu...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | E-mail | 15. dubna 2017 v 12:59 | Reagovat

No ono trochu toho terorismu doma nezaskodi, hm že ? Odvede to dobře pozornost od přepadávání jiných států, ozebracovani přepadenanych a násilného svrhavani režimů, které se nechtějí podrobit USA. Teď přepadneme Korejce, zítra rusy a pozítří Číňany. A ukážeme jim zač je toho demokracie loket. Probereme jejich přírodní bohatství a budou na nás pracovat jako teď my na EU!! To se budem prima mít. Že pár milionů lidí zhebne? To za ten vejvar přece stojí. Vzhůru na Bělehrad..... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama