Volby podle Bruselu

5. března 2017 v 7:57 | Honza |  Svinstva z EU
Za necelé dva měsíce se budou konat ve Francii prezidentské volby. První kolo proběhne 23. dubna a pokud žádný z kandidátů nedostane nadpoloviční většinu hlasů, bude se vybírat ze dvou kandidátů s největším počtem hlasů v kole druhém dne 7. května. Nu a právě tyto volby začínají být ukázkou toho, jak Evropská unie ovlivňuje dění v Evropě.


Hlavním kandidátům se cesta do Elysejského paláce celkem komplikuje, jelikož se musí vypořádat s mnoha aférami. A právě to pomohlo Marine Le Pen, která kandiduje za Národní frontu.

Její vlastenecká (některými označovaná jako nacionalistická) fronta je však trnem v oku proelitářským globalistům a zdá se, že udělají cokoliv, aby je tohoto "nebezpečí" někdo zbavil.

Podle Le Pen: "Tato prezidentská volba proti sobě postaví dva koncepty. Na jedné straně bude globalistická varianta, kterou podpoří všichni moji konkurenti - a vlastenecká volba, kterou reprezentuji já."

Do předvolebního boje se tak zapojil i Brusel, který by nerad přišel o další zemi (protože odchod z EU je jedním z hlavních slibů v případě vítězství Le Pen) a také o moc (protože již nebude moci ovlivňovat dění ve Francii přes dosazené loutky).

Tzv. elity (vyděšené z Brexitu a zvolení Donalda Trumpa) používají čím dál brutálnější metody, díky nimž zasahují do průběhu demokratických voleb.

Evropský parlament částečně zrušil (na žádost francouzské prokuratury) Le Pen imunitu. A to z důvodu uveřejnění snímků brutálních metod Islámského státu na Twitteru (bylo zveřejněno v prosinci 2015).

Podle vysvětlení se prý má jednat o propagaci terorismu.

Je jasné, že právě Marine Le Pen by rozhodně nepropagovala brutalitu IS a (jak i uvedla) jednalo se o materiál, který měl ukázat a dokázat, že IS a jeho metody nejsou slučitelné s naší civilizací. A jedná se tak opět o další z pokusů globalistů zvrátit vývoj v Evropě v jejich prospěch.

Volební průzkumy ukazují, že politika s vlasteneckým programem (kde se v první řadě hájí národní zájmy) je stále více vyhledávaná. Ne proto, že by snad občané Evropy (ale i USA v případě Trumpa) měli nacionalistické názory, ale spíše proto, že dosavadní vládnoucí režim zcela selhal a vystavil nás bezpečnostním hrozbám, kterým neumí čelit.

Obránci starých pořádků a namyšlená levice již nedokážou poctivě vést kampaň a v případě porážky označují voliče vítěze za hloupé, či případně na různých demonstracích klidně zapalují auta a rabují. A jak je vidět, jsou schopni nasadit i tu nejagresivnější a podpásovou munici.

Tato situace je jasnou ukázkou toho, co si o naší volbě Brusel myslí. A už je opravdu záhodno opustit zahnívající žumpu unie a znovuvybudovat hrdý národ, který nebude před nikým hrbit hřbet.

A já opravdu doufám, že Marine Le Pen v prezidentských volbách zvítězí. Protože Evropa potřebuje hodně profouknout.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 janakiev janakiev | E-mail | 5. března 2017 v 12:40 | Reagovat

každemu kdo nema v hlavě pruvan je jasne že tito volby jsou pro Francie poslední možnost  svou zem a narod zachranít-dalši možnost je TMA

2 rosi-spr rosi-spr | 5. března 2017 v 20:37 | Reagovat

aspoň je vidět demokracie v praxi.Kam se hrabou komanči to byl jen slabí odvar.Ti aspoň hleděly na lidi. Tento systém nás přivede k záhubě

3 Lukas Lukas | Web | 8. března 2017 v 17:11 | Reagovat

[2]: nebo návrat k absolutní monarchii ("sehnat" někoho kdo myslí na lidi a s rozumem a moudrostí by vládl)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama