Převrácení hodnot

27. března 2017 v 7:51 | Honza |  Ze světa
Jsme svědky převrácení hodnot. Zvrácená morálka tzv. Západu a byrokratů EU se nám snaží diktovat, jak máme myslet a co je pro nás nejlepší. A tak dnes začíná být normální tolerovat projevy pohrobků nacistických zločinců.


Už nestačí, že někteří politici přehlížejí ukrajinské nacionalisty, kteří se hlásí k odkazu Stepana Bandery. Někteří jim dokonce fandí (jako například Jaromír Štětina, který se bratříčkuje s bandou nácků batalionu Azov) a jimi propagovanou nacistickou ideologii povařují jen za neškodnou nostalgii.

Před několika dny (16. března) se opět konal lotyšský den legionářů. Což je oslava lotyšských veteránů z jednotek Waffen-SS. Jde zcela jasně o oslavu válečných zločinců (podle dobových svědectví byli Lotyši v řadách SS nejhoršími dozorci v koncentračním táboře Mauthausen-Gusen).

Rigou tak pochodovali veteráni - kolaboranti a příznivci těch, kdož bojoval po boku nacistického Německa.

Lotyšská vláda to neřeší (ač pochod není oficiální) a vlády EU mlčí. A to jen proto, že Lotyšsko je jako pobaltská země údajně ohrožena Ruskem a Rusko je dnes větší nepřítel, než (opět se rozlézající) nacistická verbež.

Veteránů je již jen hrstka, ale tímto překrucováním hodnot a historie nás tzv. elity připravují na to, že tu záhy někdo zakroutí krk demokracii.

Je to jeden z dalších důkazů, že EU je dílem pohrobků nacistů a že to nikam jinam, než k další říši, nesměřuje.

Zde bych ještě připomenul, že naše média se o tomto pochodu zmínila, ale o tom, že 15. března 1939 došlo k německé okupaci Československa, mlčela. Naši kolaboranti jásají, protože pamětníci vymírají a je tedy již možné překrucovat dějiny.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | E-mail | 29. března 2017 v 14:07 | Reagovat

Bývalý zarytý komunista štětina organizoval za financování schwarzenberg takzvané štětinovy čečenské brigády z teroristů, kteří uprchli z Ruska a řídil jejich výcvik na základnách AČR. Hnůj na úrovni uchylu mašinu.A morálka EU? Stejná jako ve starověkém římě. Naprostý rozklad, podotýkám řízený rozklad a úpadek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama