Konec keců

11. března 2017 v 8:43 | Honza |  Ze světa
Nedávno jsem se zde zmínil o neutěšené situaci ve Švédsku. Bohužel média a politici se nám o tom stále snaží lhát a překrucují fakta. Nyní však máme opět k dispozici jasná fakta, která dokazují, že imigranti jsou problém.


Německý Spolkový kriminální úřad (BKA) zveřejnil zprávu se statistikou kriminálních činů. A jak píši v názvu tohoto článku - tohle už nikdo neokecá.

BKA během sledovaného období od ledna do září 2016 eviduje 214 600 trestných činů, které spáchali imigranti.

A porovnání na počet osob?

Podle oficiálních údajů je v Německu zhruba dva miliony imigrantů. Na 100 tisíc tedy připadá 10 730 trestných činů. U Němců je poměr 5790 trestných činů na 100 tisíc osob. A je vcelku zajímavé, že největší podíl na kriminálních činech měli imigranti původem z Tunisu, Maroka a Alžírska - tedy ze zemí, kde žádná válka není a jde vesměs o imigranty ekonomické.

Imigranti se tedy dle této statistiky dopouštějí v Německu dvojnásobného počtu trestných činů. Což dokazuje vysokou rizikovost a ohromné bezpečnostní hrozby, před nimiž již delší dobu varují bezpečnostní experti a tajné služby.

Bohužel různí sluníčkáři, proimigrační aktivisti, angažovaní novináři a hloupí politici to stále vidí jinak. Nyní však máme k dispozici fakta, která ukazují, že masová imigrace je hrozbou.

Zde bych připomenul jen jednu z mnoha stupidit vítačů. Německá policie rozeslala "pečovatelům o imigranty" email "Informace pro karneval 2017", v němž varuje před organizováním výletů pro imigranty na různé masopustní festivaly. To by totiž s ohledem na aktuální bezpečnostní situaci mohlo vést k problémům. Němečtí Zelení (asi tak stejná sebranka, jako ti naši) to považují za rasistické...

A jen tak na okraj - počet trestných činů proti imigrantům za třetí čtvrtletí 2016 - 149.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 11. března 2017 v 11:14 | Reagovat

21 století je ve znamení ztráty pudu sebezáchovy a šílenství. Vítači imigrantů, neziskovky, politici a vedoucí činitelé EU spolehlivě vedou svoje národy na okraj srázu, odkud není návratu. Je jen jediná cesta, jak tomu zabrátit, aktivní odpor lidu a volba politiků, kteří svou zem budou bránit.
Honzo, v článku je chybička. Ve větě: U Němců je poměr 5790 trestných činů na 100 osob, má patrně být 100 tisíc. ;-)

2 Honza Honza | Web | 11. března 2017 v 17:03 | Reagovat

[1]: Opraveno... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama