Jak nás obohatí podruhé

23. března 2017 v 8:18 | Honza |  Svinstva z EU
Angela Merkelová a její přicmrndávači a přikyvovači hlásali, že mezi imigranty je spousta doktorů, inženýrů, vědců a podobných odborníků, kteří jisto jistě posílí ekonomiku Evropy a pomohou jí. Realita je však vcelku hodně jiná. Už jsem zde o tomto tématu psal. No a dnes přináším další informace.


Do Německa dorazilo za poslední dva roky cca 1,2 milionu imigrantů (tedy nejvíc z celkového počtu cca 1,8 milionů).

Podle statistik Ústavu pro výzkum v oblasti zaměstnanosti IAB se na úřadech práce zaregistrovalo 406 tisíc uchazečů o práci. Jen 34 tisícům se však podařilo sehnat práci. Část z nich má navíc jen dočasné zaměstnání.

V Německu je aktuálně rekordně nízká míra nezaměstnanosti a současně i rekordní počet volných míst. Jde však především o pozice, kde je potřeba kvalifikovaných zaměstnanců a to u imigrantů (ač jsou na ně kladeny mnohem nižší nároky) není možné splnit. Podle údajů je cca 74 procent z nich bez jakéhokoliv odborného vzdělání.

Tvrdit tedy, že nám imigranti ekonomicky pomohou, je přinejmenším hloupost. Já osobně toto tvrzení považuji za účelovou lež, kterou se nás politici snaží přesvědčit o nutnosti imigranty přijímat.

Je zřejmé, že drtivá většina imigrantů zde bude pouze parazitovat na sociálních dávkách a ne nepodstatná část z nich si bude obstarávat prostředky na živobytí kriminální činností.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama