I v Německu je "krásně"

17. března 2017 v 7:50 | Honza |  Ze světa
Nedávno jsem zde psal o skutečné situaci ve Švédsku. A o několik dní poté jsem zde uvedl údaje Spolkového kriminálního úřadu, které dokazují, že kriminalita imigrantů je v Německu dvojnásobná oproti Němcům. No a dnes se opět podíváme do Německa. Už proto, že oficiální informace jsou notně zkreslovány a média nás krmí propagandistickými bláboly.


Hodně "politicky nekorektní" projev měl nedávno šéf německých policejních odborů Rainer Wendt. Na setkání, které pořádala nadace Konrad Adenauer Stiftung nešetřil tvrdou kritikou politiky německé vlády.

Německo podle Wendta naprosto selhalo v oblasti integrace imigrantů. Mnozí z příchozích se nemají zájem jakkoli integrovat a připojují se ke kriminálním gangům.

Vůbec nefunguje pořádná identifikace imigrantů a nejsou o nich tedy žádné relevantní informace. Mezi příchozími se tak velmi lehce mohou skrývat džihádisti (což je fakt, na který je upozorňováno již velmi dlouho - a je to stále přehlíženo).

Například jen v Berlíně je zhruba dvacet velkých arabských rodin, z nichž dvanáct vládne kriminálnímu podsvětí:
"Už tři desítky let obchodují s drogami, podílejí se na organizovaném zločinu, páchají vraždy ze cti a uplatňují dětské sňatky. V některých částech města mají svá vlastní pravidla v oblasti fungování silničního provozu a žijí podle vlastních zákonů i v jiných oblastech života."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Fiala Jan Fiala | 17. března 2017 v 16:45 | Reagovat

Mohl by mi autor tohoto článku vysvětlit, proč tedy nazačíná Alternativ für Deutschland získávat popularitu, když je to tam tedy tak hrozné?

2 Honza Honza | Web | 17. března 2017 v 17:49 | Reagovat

[1]: Podle informací, které se mi podařilo nalézt se jedná o nějaké vnitřní rozpory, které tuto stranu poškozují. Cca před rokem měla 15% (tedy třetí nejpodorovanější strana). Nicméně o politiku v Německu se nezajímám. A jinak důvodem může být i to (ce je i u nás), že lidé raději volí jakousi jistotu (byť je profláknutá) - pohodlnost, oblbnutá populace...

3 Jan Fiala Jan Fiala | 17. března 2017 v 21:20 | Reagovat

Pokud je na tom Německo tak špatně, jak uvádíte, pak jej nemá smysl s námi srovnávat, protože nás se islám a migrační krize zatím ani prstem nedotkli.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama