Akce blogu 2 - Kavky (3)

3. března 2017 v 8:25 | Honza |  Výzvy a akce
Česká televize se již delší dobu stará jen o své vlastní zájmy (nebo zájmy tzv. elit a vládní garnitury) a její zpravodajství, které by mělo být dle zákona vyvážené, nestranné a ve veřejném zájmu, je čím dál více propagandistické a manipulativní. Upozorňují na to někteří politici, většina občanů naší země a dokonce již i Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

A co na to ČT? Jdou na to ještě tvrději.


Jako asi nemůžeme čekat, že si tito angažovaní novináři (propagující jen jednu jedinou správnou "pravdu") budou sypat popel na hlavu a změní své jednání. Oni totiž (přesně v duchu tradic ČT a jejího předchůdce ČST - zejména pak z období aktivity plukovníka Vladimíra Diviše) mají vždy v rukávu další prasárnu.

A tak si Česká televize vesele (z našich koncesionářských poplatků - za asi 12 milionů Kč) objednala u trojice PR agentur kampaň, která má u veřejnosti vylepšit její vnímání. Zkvalitňovat vlastní práci přeci netřeba...

Nu a aby toho nebylo málo, tak jednu z agentur (Bison & Rose) spoluvlastní Miloš Růžička, který má být vlivným poradcem ministra vnitra Chovance a má mít dobré kontakty i na premiéra Sobotku. Tento střet zájmů je však jen kapka v moři.

Ono to totiž také znamená, že tu nejde jen o naše peníze, ale i politický vliv. A ten bude jistě zneužit.

RRTV již při prvním letošním zasedání konstatovala, že ČT porušila zákon, jelikož ve svém pořadu Americká volební noc poskytovala neobjektivní a nevyvážené informace ve prospěch Hillary Clintonové.

Z toho všeho mám silný pocit, že ČT již nemá na to (a je si toho jistě vědoma), aby nám sama říkala, že nás informuje objektivně a odvádí dobrou práci. A musí si na to najmout nějakého poskoka.

A občané, kteří musí platit ono výpalné, se vlastně skládají na mzdy a odměny lidem, kteří svou práci nedělají správně (a podle zákona o ČT) a prosazují ve své práci své vlastní politické zájmy (či zájmy provázaných partají, neziskovek a další hromady šmejdů).


V rámci akce tohoto blogu s názvem Kavky se snažím s ČT bojovat. A současně chci i nalézt cestu, jak legálně přestat platit koncesionářské poplatky. O dalším vývoji vás budu průběžně informovat. Vás, čtenáře tohoto blogu, bych rád požádal o podporu (podpora blogu a případně i podpora vojáků v záloze - také za vás bojují).
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | E-mail | 3. března 2017 v 11:18 | Reagovat

Obávám se Honzovi, že s zumpou nic nenadělás ,je to  lejno havloidu a pomohla by jen strana, která by to vymetla do základů. Pomůže jen ignorovat nejen zumpu, ale i herce a divadla co se špini spoluprácí s ní. A ignorovat i takzvané vědce, historiky a učitele co lžou o našich dějinách a historii .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama