Zelená rudá

17. února 2017 v 8:12 | Honza |  Vládní svinstva
Kde jsou ty časy, kdy byl příkladem toho nejkrystaličtějšího zla komunista. Bylo to tak nějak před čtvrt stoletím. Od té doby se pár věcí změnilo.


Nutnost boje proti komunismu je lidem stále vštěpována a komunismus je stále vnímán částí populace jako zlo. Ač ten opravdový komunismus tu nikdy nebyl. Jenže dnes, když se EU proměnila v jakýsi socialistický skorosuperstát, lze tuto snahu vnímat i jako odvracení pozornosti od skutečného zla.

Pokud pomineme ideologii, pak lze konstatovat, že komunisté jsou ve svých názorech vcelku konzistentní a čitelní. Jenže pak tu máme několik dalších levicových subjektů, které hájí zájmy kde koho, a nikdy u nich dopředu nevíme, co na nás vytasí.

Nu a zářným příkladem je Strana zelených. Tedy nově jen Zelení ("nová značka", která je více genderově vyvážená) a s novým logem "Z" (já si při té příležitosti vzpomenul na film Světová válka Z, kde to Z byla hromada zombie...). Při vytváření loga šlo této partaji o "vytvoření atraktivní až ikonické značky" (co si o tom asi máme myslet?).

Předseda Zelených Matěj Stropnický je nejspíše přesvědčen, že žádný jeho nápad není dostatečně radikální a v poslední době plodí jednu perlu za druhou.

Tak nějak by se dalo i pochopit, že chránit přírodu je potřeba. Ale už stěží můžeme chápat, že se tak děje pořádnou hromadou zákazů a návrhů zákazů, které vede tak akorát ke zmatku. A aby toho nebylo málo, tak se Matěj (protože je ukázkovým levicovým radikálem) zasazuje o potlačování tradiční rodiny (protože ta duhová má i zelenou) a rád by nejspíše znárodnil (pardon zestátnil = zabavil) každou stavbu, která se bude líbit sqatterům a podobným autonomním kulturám.

Není bez zajímavosti, že Zelení mají úzké vztahy s různými neziskovkami a prosazují jejich širší působení. Což nás může přivést k myšlence, proč vlastně různé tzv. neziskovky vznikají. A odpověď je jednoduchá, je to setsakra ziskové.

Nu a není od věci si i připomenout, že je parta, která doslova leze socialistické unii do zádele. Takže se vlastně ani není čemu divit. O ochranu přírody u Zelených tu fakt nejde...
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 rosi rosi | E-mail | 17. února 2017 v 18:39 | Reagovat

zelení jsou a budou politická strana a ta sama o sobě jako každá jiná bude hájit zájmy svoje. a jinak to není a nebude.tak že já ji volit nebudu.

2 Dana Dana | Web | 18. února 2017 v 10:36 | Reagovat

To je dobrá strana, sice jde úplně mimo mě, ale občas jsou úsměvní. Rozhodně je horší, když Sobotka si namlouvá komanče a doslova je zve do vlády....

3 Jirka Jirka | E-mail | 19. února 2017 v 8:01 | Reagovat

Asi bych řekl pomatení chudáci. V současné demokracii exoti. I když co je to dnes demokracie. Ten co vyhraje a nelíbí se , je lobisty a korupčním dřív nebo později odstraněn....nehraje podle představ vlivných médií, tak s ním pryč! To je ta dnešní demokracie. A figurky jako zelení skončí na genderovych záchodech společně s opilymi kalousky , ods a flandaky.... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama