Välkommen till Sverige

13. února 2017 v 7:19 | Honza |  Mediální cenzura
Média (zejména ta prouprchlická) velmi ráda překrucují informace. A snaží se zakrývat pravdu. Příkladem budiž situace ve Švédsku.


Nedávno se švédská spisovatelka českého původu Kateřina Janouchová vyjádřila v rozhovoru v DVTV k problémům s uprchlíky. Uvedla, že Švédsko situaci naprosto nezvládá. Velmi tam roste kriminalita a cca 55 no-go zón ovládají gangy přistěhovalců.

Reakce na její vyjádření byla vcelku rychlá. Dle Britských listů je DVTV jen "podřadné východoevropské médium" a Janouchová lže a v rozhovoru se "projevila jako neuvěřitelně hloupá".

A Švédsko je a má být nadále "považováno za nejpříjemnější zemi k životu".

Jenže ono tu něco celkem hodně zavání...

K situaci ve Švédsku se vyjadřují (v prouprchlickém tónu) zejména lidé, kteří tam nežijí nebo jsou osobně zaujatí (pracují pro vládu nebo nějakou tu neziskovku). A tito lidé (jak si ukážeme) zcela účelově zakrývají (ignorují) mnohá fakta, která se jim jaksi nehodí do té jejich konstrukce.

Největším problémem je příliv kriminálních živlů a naprostá rezignace tamních policistů, kteří se stávají terčem útoků.

Pro kriminální aktivity nově příchozích zavedlo Švédsko kód 291. A do konce ledna bylo registrováno cca 5000 použití tohoto kódu. Z celkového počtu 537 466 všech případů, které švédská policie řešila.

Vypadlo by to tedy vcelku v pohodě. Jenže ve skutečnosti se do celkové statistiky započítávají všechny případy (tedy nejen vyšetřování trestných činů). Je pak logické, že podíl na trestné činnosti u imigrantů výrazně stoupne - oproti předchozímu zjednodušenému konstatování dvou čísel.

Nedávno se na Facebooku vyjádřil Peter Springare, který téměř po padesáti letech od policie odchází. Působil jako vyšetřovatel ve městě Örebro. A uvedl několik závažných faktů. Za nejvážnější zločiny a kriminalitu dle něj mohou imigranti. Dále uvedl, že neexistuje statistika o původu pachatelů.

Tím potvrzuje, že kriminalita imigrantů je závažným problémem a že jakýsi kód 291 je spíše jen k tomu, aby se lépe "prokazovala" lež o tom, že kriminalita imigrantů není problém.

Reakce jeho nadřízených a vlády na jeho vyjádření ostatně dokazuje, že Švédsko raději mlčí a zakrývá pravdu, než aby s problémy něco dělalo. Policie zahájila vnitřní vyšetřování pro podezření, že se Springare dopustil podněcování k rasové nenávisti. Protože pokud se vyjádřil jako úřední osoba, tak by měl být (jak uvedl šéf švédské policie Dan Eliasson) v otázce etnicity mimořádně opatrný.

K tomu Springare dodal:
"Pokud nemůžete diskutovat o problému kriminality mezi imigranty, aniž by to někdo připisoval rasové propagandě, jsme v pořádném maléru. Potíž je v tom, že o tom nikdo mluvit nechce."

Říkat pravdu není korektní. Bohužel. A oficiální místa a média si každého, kdo jim nabourává tu přerůžovělou konstrukci o hodných imigrantech, bezohledně podávají.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | E-mail | 14. února 2017 v 13:29 | Reagovat

Upřímně řečeno jsou mi svedove úplně ukradení. Napřed podvody s gripeny, různé vychcane firmy, které u nás berou pobídky a zaměstnancům by dávaly žebrácky plat. Když chtějí migranty ať se z nich třeba pose.... stejně nás okrádají jako ostatní západní jakoby demokracie. Už aby jsme měli vladu, která nepoleze EU do brusele a která nebude krást. Bylo by fajn dočkat se doby, kdy by ve Valticích bruceli různí bendové, kalousci , sobotkove a další verbez ! :-)

2 Lenka Lenka | Web | 14. února 2017 v 19:36 | Reagovat

Blbý je to, že kdyby už u nás konečně ve Valdicích bručeli různí bendové,kalousci a sobotkové, tak se zase najdou jim podobní, kteří i třeba vstoupí na vysoká místa s ideály, jenže ten hnus je všechny semele. A budou noví bendové, kalousci a sobotkové. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama