Tak co vládo?

9. ledna 2017 v 7:21 | Honza |  Vládní svinstva
V předchozím článku Berlínem to nekončí, jsem se podíval na zatím poslední teroristický útok v Evropě. A nyní by bylo dobré se ptát, co naše vláda učiní za opatření. Protože si jen hlupák může namlouvat, že u nás něco takového nehrozí.


No... Bohužel tu převažují pindy hlupáků, kteří nebezpečí nevidí. I kdyby jim mlátilo na vrata.

Bohuš Sobotků po útoku v Berlíně předvedl, jak přetéká lítostí nad zmařenými životy. A pak dodal, že u nás se nic takového nestane. Páč "z dosud dostupných informací zatím vyplynulo, že mezi útokem a Českem neexistuje žádný styčný bod"...

No asi se ti teroristi moc nechlubí, kam půjdou příště a kde kdo z nich zrovna je. Na toto zjištění ale nepotřebujeme přebujelou byrokratickou sebranku a Chovancovu armádu přidržtašků.

Takže to dopadlo tak, že na nějakých pár vytipovaných akcí (předvánočních zejména) mimořádně více policie dohlížela a promenádovala se v místech větší koncentrace lidí (nádraží a podobně).

Jenže jsou tato opatření dostačující? Někdo by mohl namítnout, že u nás není až tak velká koncentrace muslimů a nemáme zde uzavřené velké komunity, v nichž nejčastěji k radikalizaci dochází. A proto zde je i menší riziko případného útoku.

Na druhou stranu se však ví, že se u nás imigranti potulují a nikdo dopředu nedokáže odhadnout, kde bude osamělý útočník zabíjet. A nedokážou tomu zabránit ani zvýšená bezpečnostní opatření. Pokud totiž hypoteticky někdo usedne v nějakém městě do nákladního auta s cílem najet do co největšího počtu lidí, tak nepojede proti betonovým zátarasům a ani do míst, kde blikají policejní majáčky. Spíše si vybere jiné místo.

A právě tady se dostáváme k jádru věci. Všechna ta bezpečnostní opatření jsou většinou jen reakcí na nějakou událost. Ale v žádném případě neřeší příčinu tohoto stavu. Pokud tedy vláda bude dál pseudohumanisticky tlachat a vše nechávat na tzv. neziskovkách, které z toho všeho mají jen kšeft, tak k nám (nejen do jiných zemí Evropy) budou uprchlíci proudit. A spolu s nimi k nám přijdou i radikálové.

Důkazem, že naše země není nezajímavou, jsou v září loňského roku zveřejněné informace. V naší zemi si minimálně jeden islamista léčil zranění. A další osoby zde nakupovaly vybavení.

Pokud tedy vláda nepřijme taková opatření, která zamezí přílivu osob, jež představují bezpečnostní riziko, do naší země, pak jsou všechny její pokusy o zajištění naší bezpečnosti k ničemu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jirka jirka | E-mail | 9. ledna 2017 v 8:43 | Reagovat

No já bych to viděl Honzo takhle, u nás je podle kluka Sobotky bezpečno a ten trouba Chovanec si mu dovolí svým návrhem okopávat kotníky......hlavní nebezpečí teď hrozí v Litvě kam směřují naše expediční jednotky, protože ČT už oznámila okupaci Norska Putinem a NATO musí zachránit světový mír. Správně to podotkl organizátor štětinových čečenských brigád, že to co nedáme na zbrojení my, musíme dát Litvě. A až dobudem Rusko, nastane dělení kořisti jak to rozhodla krvavá Madlén na nedávné konferenci pražské kavárny. To bude pane vejvar , už se těším na světlé zítřky kapitalismu....... :-D

2 Janakiev Janakiev | E-mail | 9. ledna 2017 v 10:42 | Reagovat

Jirko lepši bych to nenapsal-souhlas

3 Jirka Jirka | E-mail | 10. ledna 2017 v 13:57 | Reagovat

[2]:Ironie je někdy dobrá cesta jak si ulevit, jenže když vidím jak vlády západních zemí včetně naší připravují válku proti Rusku a je to jen kvůli získání surovinových zdrojů jako v případech imperiálních tažení Anglie,Nemecka,USA a dalších okupantů, tak mám z toho hrůzu. Kolik lidí naplánovali přivést na jatka? Jak bude vypadat společnost když to dopustime? Asi, co asi, budeme muset jít těmhle valkychtivym  jednoznačně po krku! Raději dřív než bude pozdě a z našich domovů nezbydou jen trosky.....

4 Sylva Sylva | Web | 10. ledna 2017 v 19:12 | Reagovat

Vždyť stačí, když nějakými tomu pozvanému přistěhovalci přijde rozkaz nebo mu jebne v makovici a nikdo, opakuji, nikdo tomu nezabrání.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama