Mrazíkova hybridní válka

27. ledna 2017 v 8:35 | Honza |  Ze světa
Podle think tanku Evropské hodnoty (ideologické úderka bývalého pornoherce), Evropské unie, tzv. neziskovek, různých pošahanců a většiny médií může za všechno Putin. Může za to, že nemáme rádi EU a USA. Může za to, že se furt někde válčí. Může za to, že je mráz (poslal sem svého agenta Mrazíka...). A nově i může za to, že vyhrál Trump.


Jenže jak to vlastně ve skutečnosti je?

Každý trošku rozumě uvažující člověk ví, že mocnosti se prostě ve světě snaží působit tak, aby stav věcí byl v jejich prospěch. Třeba pomocí tajných služeb, intervencí, podplácením či zveřejňováním různých (vhodných) informací. A dělají to všichni.

Jenže když to dělá Rusko, tak je to špatně. A když to dělají Spojené státy, tak je to dobře...

Podle amerických tajných služeb (které budou jisto jistě vždy blekotat v zájmu své země - v zájmu mocných) nařídil Vladimir Putin před prezidentskými volbami v USA zahájit kybernetickou operaci, která měla "pošpinit" Hillary Clintonovou a podkopat demokratický proces voleb.

Nu dobrá... I kdyby to byla skutečně pravda (ač o tom neexistuje žádný důkaz - žádný důkaz nebyl předložen), pak by Rusko nedělalo nic jiného, než co dělaly Spojené státy jinde ve světě. Takže pokud se teď z USA ozvaly nějaké ty hlasy o hrozbě ruské propagandy, pak by si měla americká administrativa nejdříve pořádně zamést před vlastním prahem - páč tam má dosti hodně naděláno.

Já se jen ještě vrátím k tomu demokratickému procesu a Clintonové. V USA se o demokratickém procesu voleb nedá v žádném případě mluvit. Většinou tam totiž vítězí ten, kdo má více peněz a více špíny na soupeře. Ten, kdo to všechno umí lépe prodat. O hlasy oblbnutého davu tu ani tak moc nejde.

Nu a samotná Clintonová by měla být ráda, že ji za ty její sviňárny někdo neposlal za mříže. Protože to, co bylo například na WikiLeaks zveřejněno, dokazuje, že tato "dáma" jde doslova přes mrtvoly a neváhá se spojit třeba i s ďáblem. Tím i současně říkám, že jakákoliv údajná diskreditace Clintonové je vlastně zbytečná. Stačí zveřejnit to, co dělá a zdiskredituje se tím sama.

Je tedy celkem i zajímavé, že se nikdo z oficiálních míst a médií nezabývá obsahem získaných emailů a jen se řeší, že se to stalo. A je to vlastně i celkem logické, protože národ se musí vhodně masírovat a vše, co jaksi do plánu nezapadá, se ignoruje. Stačí si vzpomenout na masírku před volbami, kdy nám naše média vnucovala myšlenku, že proti Clintonové (o níž se vcelku vůbec nehovořilo - neobjevila se žádná negativní informace) kandiduje nějaká kombinace Hitlera, Stalina a Saurona.

Takže i zde máme vážení úplně stejnou hru. Taky tu máme něčí propagandu. Ale protože se leze do zádele EU a USA, tak se mluví jen o propagandě z Ruska. A pravda, která ukazuje politiky v nelichotivém světle, je potlačována a její zveřejnění je většinou považováno za kriminální čin (a to i v případě, že je informováno o činech nezákonných).

Alespoň že Mrazík to má dobře promyšlené. Na každého šmejda má berlu mrazilku a s žádným zloduchem se nepáře...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Majka Majka | Web | 28. ledna 2017 v 13:15 | Reagovat

Do pytle, kdy už konečně budeme sami za sebe. My prostě musíme stále do některé p....e lízt a kdyby nebyla žádná nablízku, jdeme ji hledat. Tak počkejme na Trumpa, tam to nebude jednoduchý, tam se blbě poleze.

2 Lukas Lukas | Web | 28. ledna 2017 v 14:40 | Reagovat

[1]: říkáte "kdy už konečně budeme sami za sebe" - to si ještě počkáte dlouho, neboť současný stav vyhovuje zlodějům z vysoké politiky (to především)

3 Jirka Jirka | E-mail | 28. ledna 2017 v 16:03 | Reagovat

[1]:Ja ja. Kdysi když jsem byl v armádě, tak jsme v polních táborech malovali kameny na bílé podle vzoru ruských pratel. Vzor z jejich výcviku byl podřadný. Po převratu zase američtí poradci nařídili přepracovat předpisy na komody, protože nechápali , že u nás každý voják umí číst. Snaha přenést na ty dole úplné kraviny umožňuje je také dobře ovládat a v tom je ten problém. ;-)

4 Jirka Jirka | E-mail | 28. ledna 2017 v 16:06 | Reagovat

Nevím proč tam naskočily komody místo komixy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama