Čulíkova sebranka

15. ledna 2017 v 7:22 | Honza |  Britské listy
Britské listy se již nějakou dobu pasují do role jediného morálně správného média, které šíří tu jedinou správnou pravdu. A jak jsem již psal, Jan Čulík a jeho spolupachatelé "dobra" považují všechny ostatní za hlupáky. Jenže se ukazuje, že je schopen zajít ještě dál.


Nedávno se publicista Daniel Veselý veřejně vyjádřil k názorům legendy české žurnalistiky Jana Petránka. A označil ho za nechutné prase a hovado. A to nejspíše jen proto, že Petránek by rád, aby NATO blokovalo invazi imigrantů do Evropy.

Možná by se to dalo přejít. Vždyť Veselý jen hloupě blekotá světonázor svého vůdce Čulíka. Jenže "svatý" Čulík se do toho vložil a byla z toho ukázka naprosté ignorace svobody slova a nepochopitelných urážek velké části národa.

Čulík se (logicky) zastal názorů svého pisálka a současně označil čtenáře Parlamentních listů za spodinu a chátru. Ve svém článku Čulík navíc naprosto pominul vulgarity Veselého a místo toho opět šermoval paragrafy (jako by byl žalobce, soudce a kat v jedné osobě).

"Situace je vážná" píše Čulík a já dodávám:
Ano, protože nám hrozí, že část společnosti, která přijímá bez kritického pohledu čulíkoviny, bude volat po omezení svobody slova a potrestání všech "jinověrců". Je to totiž právě Čulíkova sebranka, kdo v našem mediálním světě rozvrací společenský klid (pokud tu ještě nějaký vůbec je).

Důkazem tohoto rozvracení budiž reakce čtenářů Parlamentních listů, kteří v mnohých případech popustili uzdu emocím. Na což Čulík reagoval opět pouze šermováním paragrafy. Aniž by se konečně zamyslel sám nad sebou a uklidil si nejdříve před vlastním prahem.

Závěrem doplňuji Petránkova slova, která přesně vystihují to, co čulíkovcům vadí:
"Severoatlantický pakt je nesmírně významná militární složka, nejmocnější na zeměkouli. Když se v Evropě objevila imigrační krize, což je v podstatě muslimská invaze na Evropu a bezpečnostně jde o největší hrozbu, tak blázni v Evropské unii začali křičet, že je potřeba dávat pozor na Rusko, místo toho, aby se soustředili na intervencionalistickou a teroristickými centry muslimského jádra dobře promyšlenou invazi na Evropu. Tady atlantický pakt měl možnost se předvést jako brilantní obranný spolek. Neměl dovolit, aby se sem z Afriky a Blízkého východu řítily stovky, tisíce a desetitisíce lidí, aby to nakonec vyvrcholilo milionovým přílivem."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | E-mail | 15. ledna 2017 v 8:56 | Reagovat

Činnost takových Čuliku bych Honzo označil slovy klasika.. unser braver Trottel....a snad se po několika desetiletích dostanou i na ministerstvo vnitra... :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama