Aleppo

25. ledna 2017 v 7:43 | Honza |  Ze světa
Naše (h)různé neziskovky a angažovaní novináři nás neustále krmí ruským nebezpečím a tou zlou ruskou agresí v Sýrii. Ale nějak pozapomínají na to, co se tam skutečně děje.


A já si proto vypůjčil od Tomáše Haase komentář k videu, které ukazuje ruské ženisty při odminování ulic města Aleppo. Nutno podotknout, že nálože jsou dílem oné "umírněné opozice".

>Zpráva pochází z ruské televize a přinesl ji i srbský tisk, takže nečekejme, že se k ní vyjádří někdo z našich statečných bojovníků s "ruským hybridním nebezpečím" (nevím sice, co to znamená, ale nevědí to ani ti, kdo ten boj u nás vedou a zřizují si výzkumné pracoviště na Ministerstvu vnitra v naději, že jim to nějaký zdejší ruský hybridní agent při výslechu, pardon, při realizování opatření, prozradí). Jakub Janda k tomu mlčí, stejně jako ostatní, Fendrych, Štětina a k podpisu příslušné petice vždy připravení umělci.


Ti se na nepřátelské zdroje hybridní propagandy nekoukají, protože by je mohly ovlivnit, z čehož mají největší strach a pak, mají přeci svoje.

A tady je ta zpráva:

Když po vstupu do Aleppa začali ruští ženisté s odminováním a čištěním města od neexplodovaných bomb a raket, čekalo je překvapení.

Jejich pyrotechnici museli odstranit neuvěřitelných 14,700 min a 6700 smrtících střel.
Ivan Gromov, velitel smrtící výbušniny odstraňujících ruských ženistů, popsal šokující detail o původu všech v Aleppu nalezených bomb a min:

Zneškodnili jsme výbušná zařízení, rakety a bomby, vyrobené v různých zemích. Většina z nich pochází ze Spojených států a Německa, ale je zajímavé, že jsme našli i některé z Bulharska.

Všechny tyto arzenály džihádistů v Aleppu ​​však vyvolávají otázku, jak je možné, že bomby, rakety a miny pochází z německé a americké produkce, ze zemí, které tvrdí, že nefinancují terorismus? Ruští vojáci na toto téma neměli odpověď.<

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nikola Nikola | Web | 26. ledna 2017 v 18:02 | Reagovat

Vždyť Amíci skrytě dávno vyzbrojili teroristy v  Sýrii. Co ta dříve poloteroristická uskupení?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama