Uteč - schovej se - bojuj

1. listopadu 2016 v 7:17 | Honza |  Preppers
Je to naprosto jednoduché a jasné pravidlo. Pokud dojde k útoku, máte na výběr - buď se stanete téměř jistou obětí, nebo své šance na přežití zvýšíte pravidlem, které zachraňuje životy.


Toto pravidlo (uteč - schovej se - bojuj) je potřeba brát doslovně. V případě útoku je doporučováno co nejdříve opustit místo, kde jsme v ohrožení. Pokud to není možné, je nutné se co nejdříve a nejefektivněji schovat. A pokud ani to není možné, pak musíme bojovat. Pomocí čehokoliv. Protože jen tak přežijeme.

Modelovou situaci ukazuje toto instruktážní video, které pochází z dílny americké FBI (jistě, jde sice o americké reálie, ale něco podobného se může stát i u nás).
Takže se učte.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jirka jirka | E-mail | 7. listopadu 2016 v 8:13 | Reagovat

Z hrůzou jsem zjistil, že je třeba také prchat před naší armádou, je tak nebezpečná, že před ní neobstojí ani osobní auto na silnici. Za pětadvacet let, kdy jsem byl u armády jsem nezaznamenal podobný komický amatérismus, přesto že řidiči byli drtivou většinou jen pouzí čerství absolventi vojenské autoškoly. O počtech tehdy přesunované obrněné techniky se nezdálo ani generálu Pavlovi na ubytovně NATO při posledním sumitu. Takže prchejme a nejlépe jako Mazánek...sotva se objeví armáda "česka".. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama