Příkop

16. listopadu 2016 v 8:08 | Honza |  Vládní svinstva
Národ je rozdělen. Je tomu tak už dlouho. Avšak není to rozdělení na pravici (pravicové voliče) a levici (levicové voliče). Toto rozdělování je nám stále vnucováno (ač je dávno překonané) z důvodu zakrýt skutečnost. Skutečnost o tom, jak dnešní svět funguje.


Na jedné straně příkopu stojí elitářská mezinárodními oligarchy a evropskými institucemi podporovaná skupina tz. intelektuálů, kteří mají globalistické a multikulturní vize, které naváhají prosazovat i přes odpor druhé a výrazně početnější skupiny.

Ta stojí na druhé straně příkopu a tvoří ji nesourodá a z vnějšku uměle rozdělovaná masa národně orientovaných realistů, kteří jsou zneužívámi a manipulováni skupinou první.

Mezi oběma zeje příkop. Příkop, který se neustále prohlubuje a zvětšuje.

Elitářská skupina žije z práce masy a neváhá (pro své zájmy) oklešťovat svobody a práva obyčejných občanů tak, aby mohla ovládat životy a celý svět. V rukou má k tomu silného pomocníka - média, která neváhají udělat jakoukoliv špinavou práci a z každé drobnosti dělají "kauzu", která má zakrýt skutečnou podstatu věcí a odvrátit pozornost masy od skutečných problémů.

Dalším pomocníkem elitářů je represivní moc, která čím dál více hledá nějakého toho vnitřního nepřítele a snaží se pod pohrůžkou trestů vynutit poslušné chování. Dnes například vidíme přímé vyhrožování nezávislým webům a publicitům, kteří neinformují v zájmu elitářů.

Demokracie je forma vlády, ve které se všichni občané rovně podílejí - přímo nebo nepřímo skrze volené zástupce - na navrhování a přijímání zákonů, kterými se řídí jejich společnost (wiki).

Dnes však je stále více prosazována vláda nikým nevolených elit, které upírají občanům právo na řízení státu. Tito elitáři se snaží o vytvoření systému, v němž bude (bez přehánění) vládnout kasta mocných. A na ně bude pracovat masa otroků, kteří nebudou mít žádná práva.

Co je a musí být tedy naším cílem?

Porazit elitáře. Navždy.
Arogantní a všemocné elity tu nemají místo.

Zítra 17. listopadu musí národ ukázat, že nám elity nebudou diktovat, koho máme volit a co si máme myslet. Očekávejme, že se budou snažit vyvolat provokace. Nedovolme jim to.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | E-mail | 16. listopadu 2016 v 18:12 | Reagovat

Nechme si Honzo poradit. Existují evropské hodnoty a ty mají nádrž na rozum. To znamená elita, která má ve svém obzoru to nejlepší čím se musí řídit ostatní řídit, jinak nevylučují i násilné řešení. Plně tedy v souladu se západními evropskými hodnotami. A nad tím se musíme zamyslet, tedy jestli nám to elita dovolí. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama