O svobodě po elitářsku

14. listopadu 2016 v 7:04 | Honza |  Ze světa
Když jsem zde psal článek o výsledku voleb ve Spojených státech, tak jsem předpokládal, že ty "srandy" teprve začnou. A nespletl jsem se.


Ty samé elity, které se doposud nesmířili s volbou v naší zemi, ukazují, že pokud národ zvolí proti jejich zájmům, nebudou se štítit ničeho. A vyvolají stav, kdy jsou obyčejní lidé poštváni proti sobě.

Ve Spojených státech vyšli do ulic odpůrci Donalda Trumpa. A nejde jen tak o nějaké pokojné projevy názoru (kterýžto bych jistě chápal). Jejich protesty jsou agresivní, dopouštějí se vandalismu, rabování a napadají ostatní občany.

Kdo za tím stojí?

Protesty po celých Spojených státech šíří skupina MoveOn, která stále i za mnoha akcemi před volbami. Za touto skupinou stojí Open Society Foundations (funguje i u nás), která je celosvětově nejvlivnější neziskovkou miliardáře George Sorose. Soros (jak víme) štědře podporuje všechny projekty, které se snaží přetvářet vládnoucí struktury podle zájmů elit po celém světě.

Z výše uvedeného je zřejmé, že zde probíhá válka proti svobodné volbě a vůli občanů mnoha zemí, kteří (pokud volby nedopadnou podle předem určeného scénáře) jsou obětním beránkem zrůdné mašinérie, která se schovává za demokratické hodnoty.

Je též zřejmé, že právě ti největší odpůrci a bijci za tu jedinou správnou demokracii, pomáhají ve změně systému k nadvládě elit a korporací. A tady už není daleko k fašismu (jak například známe z meziválečné Itálie).

Protesty, které jsou vedeny profesionály (profesionálními demonstranty) a podněcovány médii, mají jediný cíl. Vyvolat atmosféru strachu a pocit ohrožení, který bude muset být řešen silou. Nejspíše se nám tu tak rodí další barevná revoluce.

Tady totiž nejde o nějakého Donalda. Tady jde o respekt k opačnému názoru. A ten elita rozhodně nemá. A nebude váhat proti "jinověrcům" použít všeho.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama