Jak vzniká majdan

7. listopadu 2016 v 8:11 | Honza |  Vládní svinstva
Zdá se čím dál více jisté, že celý ten tyátr kolem Jiřího Bradyho má více než podivné pozadí. A že se nám tu rozjíždí (opět) snaha o převzetí moci a nastolení takových pořádků, které budou vyhovovat jen některým jedincům.


Ministr Herman (zdá se) neváhal využít svého strýce k pokusu o odstranění Miloše Zemana. A lze tu předpokládat, že za nitky tahá někdo ze zahraničí.

Hermanovi nejspíše nejdříve mohlo jít jen o vyznamenání Bradyho. Ale nakonec využil příležitosti a pojal celou akci tak, aby se vývoj ubíral směrem, jaký vidíme nyní.

Jako ministr kultury Daniel Herman jistě ví, že politikou naší vlády je nescházet se na oficiální úrovni s dalajlámou. Důvodem je snaha o vytěžení maxima z čínských investic. Tento přístup se mi osobně moc nezamlouvá, ale rozhodně nemohu souhlasit s tím, že bude toto využito jako munice pro boj s prezidentem.

Herman cíleně porušil strategii vlády a musel vědět, co bude následovat. Tento postup nahrává všem, kdo se doposud nesmířili s přímou volbou prezidenta a zejména s tím, jak dopadla.

Celá událost kolem Jiřího Bradyho je ukázkou toho, jak dokáže mediálně-politická mašinérie zneužít kohokoliv pro své zájmy. Je však důležité si uvědomit, kdo tzv. kauzu Jiří Brady vyvolal. Jistě to nebyl Hrad, který celou situaci spíše nezvládl komunikačně. Také to nebyla média, která se spíše na všem přiživují a jen slouží jako něčí hlásná trouba. Také to nebyl Herman, který jen splnil úkol. Za celou akcí stojí někdo, kdo má prsty v drtivé většině všech podobných pokusech či převratech po světě. Ten, kdo neváhá využít kohokoliv pro své zájmy.

Ptejme se, čí peníze za tím vším vždy jsou? Kdo financoval ukrajinský majdan? Ten samý člověk financuje i změnu Evropy a politickou sebevraždu EU. Je to tne samý, kdo podporuje různé neziskovky a chobotnici různých institucí, které vědí všechno lépe, než kdokoliv jiný.

Demokracie není jen o svobodě jednotlivce. Demokracie je i o respektování názoru a volby jiného (byť s ním nesouhlasíme). A nyní nám pár (j)elit říká, že volba nadpoloviční většiny národa je špatná a je nutné ji revidovat (rozuměj vyvolat stav, kdy bude dosazena osoba, která půjde směrem, který určuje (j)elita).

Česká televize dnes navozuje atmosféru, jako by šlo o stejnou situaci jako v listopadu 1989. Komedianti (prý umělci) vyhlašují týdny občanského neklidu. A otevřeně se tu hovoří o odvolání prezidenta.

O komediantech (a ostatních, kteří se na protizemanovské hysterii přiživují) samotných si můžeme udělat obrázek například i z jejich propagandistického vystoupení v Show Jana Krause. Zde i přikládám video jejich "hrdinského" činu a doporučuji se podívat, jak zblblé stádo diváků vestoje tleská zjevné snaze zadupat poslední zbytky demokracie v naší zemi.


Co vám to celé připomíná? Já si nemohu pomoci, ale jde tu zcela jistě o přípravu další barevné revoluce. Další majdan.

Je možné, že stupňováním agresivity si protizemanovská obec dosti pohorší. A další prezidentské volby v roce 2018 na plné čáře projedou. Je ale také možné, že svou aktivitou vyvolají průser. Ostatně o ten se budou snažit právě za několik týdnů. Dne 17. listopadu totiž budou jejich snahy vrcholit. A v tom případě můžeme očekávat opravdu velké problémy a nebudu daleko od pravdy, když uvedu, že to bude podobné tomu, co zažil Kyjev.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Iveta Iveta | 7. listopadu 2016 v 12:54 | Reagovat

Takové prohlášení svazáků , mně bylo špatně. :-(

2 Janakiev Janakiev | E-mail | 7. listopadu 2016 v 23:23 | Reagovat

něco tak uboheho a trapneho jsem neviděl už dlouho (komediantí-šarlataní)

3 Jirka Jirka | E-mail | 11. listopadu 2016 v 21:29 | Reagovat

Je třeba si uvědomit, že dnešní herec je v podstatě jen výplod seriálu a většina jsou omezení hlupáci, kteří dokáží opakovat jen naučené fráze a hesla. Jsou lehce manipulovatelni protože jejich ideálem jsou peníze. Je to zoufalá lůza, která si hraje na elitu národa. Fackovat ? Ne bojkot ! To na ně platí, skončí na smetišti odkud vylezli.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama