Jsme ve válce

24. října 2016 v 7:33 | Honza |  Postřehy
Ač nám různé proimigrační spolky, multikulti hujeři a neziskovky vnucují, že tomu tak není, jsme skutečně ve válce. Ve válce s radikálním islámem.


Radikální výklad islámu je svou podstatou neustávajícím a nesmiřitelným bojem proti nevěřícím. Tato ideologie se šíří světem jako požár a jedinou reakcí odpovědných osob jsou bláboly o humanismu a multikulturním soužití.

Reakcí na teroristické útoky po celé Evropě jsou pouze prázdná slova o účasti a zapalování svíček. Podstata věci se stále neřeší a jakákoliv snaha o nápravu je zadupávána lidskoprávní rétorikou.

Je nám vnucována představa, že když budeme jednat vstřícně a v souladu s našimi humanistickými principy, budou tak s námi jednat i jiné kultury. Skutečností však je, že většinový islámský svět neuznává naši praxi a považuje nás za slabochy, které je nutné konvertovat nebo ovládnout silou.

Již jsem zde o tomto problému psal. Bohužel stále mnoho lidí nechápe, jak to ve skutečnosti je a tak se zde stále klade důraz na svobodu vyznání a čehokoliv dalšího, co se zrovna lidskoprávním aktivistům hodí do krámu. Problémem je sunnitský islám (jde o výrazně majoritní výklad islámu - oproti šíitskému islámu), který klade velký důraz na šahádu (vyznání víry). Podle tohoto výkladu (v té nejšílenější podobě pak v jeho odnoži wahhábismu) je cokoliv jiného, než přísná víra v Alláha špatné a je nutné proti tomu bojovat.

Zde můžeme polemizovat, že mnozí teroristé pochází z kriminálního podsvětí a že jejich činy nemají s islámem nic společného (jak nám vnucují mnozí), ale skutečností je, že právě hnacím motorem je toto extrémní pojetí víry. A právě za tímto pojetím víry všichni ti extrémisté jdou.

Muslimský terorismus je téměř výhradně sunnitskou záležitostí (jediná šíitská teroristická organizace je Hizballáh) a ne nadarmo se říká, že ne každý muslim je terorista, ale každý terorista je muslim (v současné době a v hodnocení konkrétní situace).

Islámský stát do Evropy vyslal v imigrantské vlně spoustu svých bojovníků, kteří mají za úkol rozložit naši civilizaci terorem a strachem. Předpokládá se, že takto rozložená Evropa pak bude snadnou kořistí pro ovládnutí. Lze tak i předpokládat, že i samotná imigrační vlna byla za tímto účelem uměle vyvolána a je proto i nadále udržována.

Evropské bezpečnostní složky již delší dobu přiznávají, že situaci nezvládají a potvrzují, že k nám proudí lidé s válečnými zkušenostmi. Lidé, kteří mají za úkol připravovat logistické zázemí a rekrutovat mladou generaci muslimů, kteří žijí ve vyloučených lokalitách velkých evropských měst (no-go zónách). Tato generace (potomci dřívějších přistěhovalců) se nedokázala přizpůsobit standardům naší společnosti a představuje tak ideální materiál pro verbíře teroristických buněk.

Náš relativně poklidný "starý kontinent" se opět stává válečnou zónou. Již nyní jsme ve válce s radikální formou islámu, který nás stále více ohrožuje. Jde o fakt, který bychom měli přijmout a ne se před ním schovávat. Zahalování se do různých národních barev (třeba na profilech Facebooku) nebo zapalování svíček je jistě výrazem jakési účasti, ale toto nás rozhodně nezachrání.

Tajné služby měly informace o radikalizaci muslimské komunity, nicméně tomuto riziku se nepřisuzoval větší význam. Díky tomuto ryze politickému postoji došlo v Evropě za posledních cca pět let k podstatnému zhoršení bezpečnostní situace. Lze tak říci, že za současný stav nesou díl své odpovědnosti i evropští lídři, kteří rizika a varování přehlíželi a bagatelizovali.

Evropské bezpečnostní složky nejsou vůbec připraveny na masivní a propracovanou strategii islamistů, kteří se zde lehce dostávají ke zbraním a současně využívají i jiných prostředků k násilným útokům. Neexistuje zde naprosto žádná prevence a připravenost pro případ použití tzv. špinavé bomby, biologické zbraně, nebo šíření nakažlivé choroby. Neexistuje zde žádná strategie na ochranu tzv. měkkých cílů (nákupní centra, nádraží či kulturní akce), tedy míst, kde se soustřeďuje velké množství lidí.

Tyto skutečnosti ukazují, že na obyčejné lidi se zde zvysoka kašle a že "elity" mají své vlastní zájmy a hodlají jít přes mrtvoly.

Ano, jsme ve válce. A protože je potřeba být připraven, budu vás alespoň v následujících článcích (v nové rubrice) informovat a učit, jak se lépe bránit, jak se připravit a co dělat. Protože se můžeme ubránit. Ale jen pomocí tvrdých a nekompromisních postupů.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pihovatá vopice pihovatá vopice | Web | 24. října 2016 v 7:42 | Reagovat

Nejvíc mě štve, jak nám ti naši blbečci pořád lžou, že nehrozí žádné nebezpečí. :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama