Havlosláva

16. října 2016 v 11:02 | Honza |  Postřehy
Během voleb nám tu trochu vyšuměla jedna trapárna. Tedy to, co se odehrávalo kolem nedožitých osmdesátin Václava Havla. Média nás totiž krmila tak silnou ideologistickou kampaní, že by se za ni nestyděl ani říšský ministr propagandy Joseph Goebbels.


Zdá se, že dnes je Havel tam a Havel onde a bez Havla by to tu asi ani nešlo. Asi tak by se stručně dala charakterizovat mediální konstrukce, kterou nám presstitutky cpou k snídani, obědu i večeři.

Od doby Havla tu máme hned několik výrazných změn, které naši zemi vedou do pařátů nikým nevolených jedinců (tzv. elit), kteří tomu všemu údajně rozumějí lépe než obyčejný plebs. Politici jsou dnes jen figurkami a přes tyto nastrčené loutky o nás rozhodují mocenské skupiny, které tu a tam pustí nějakou tu hromádku peněz pro své věrné ideologické vyvolávače.

Prostý lid je dnes považován za nebezpečnou a hloupou masu, kterou je nutné ovládat a která se vždy rozhoduje špatně. A proto je neustále "poučována", co si má myslet.

Snad ještě výrazněji se projevuje další neblahé dědictví. Je jím černobílé vidění světa. Buď jsi s námi, nebo proti nám. V rámci naší země se pak toto projevuje i stále se více prosazujícím třídním členěním společnosti.

Zde již není daleko od myšlenky, že toto všechno bylo záměrné a že popřevratové nadšení umožnilo skrýt svinstvo, které bylo v naší zemi připravováno.

Havel byl bezesporu loutkou, která umožnila rozklad naší společnosti a převzetí moci nějakou zájmovou skupinou (doplňte si sami) z rukou národa. Národ by si to měl uvědomit, protože nám tu z něj chtějí udělat modlu.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Helenio Helenio | E-mail | 16. října 2016 v 11:41 | Reagovat

Kašpárek na ušáckých nitkách ! ! !

2 Dominika Dominika | Web | 17. října 2016 v 16:20 | Reagovat

Vždy jsem si myslela, že je to jen loutka a myslím si to dodnes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama