Výzva zákonodárců

4. září 2016 v 8:00 | Honza |  Výzvy a akce
Před příjezdem Angely Merkelové obdržel premiér Bohuslav Sobotka a ministr zahraničí Lubomír Zaorálek výzvu od poslanců a senátorů z Platformy na obranu evropské kultury a jejich hodnot.

Bohužel i přes tuto výzvu (kterou níže uvádím) se většina politiků při setkání s Merkelovou uctivě a hluboce klaněla...Vážený pane premiére,


Platforma zákonodárců na obranu evropské kultury a jejích hodnot vyzývá představitele českého státu a zejména Vás, pane premiére, abyste během schůzky vládních představitelů s německou kancléřkou Angelou Merkelovou odmítli její migrační politiku. Ta se kancléřce vymkla z rukou, a tím ohrožuje bezpečnost nejenom svých spoluobčanů, ale i celé EU. V dnešní otevřené Evropě je zřejmé, že chybné politické kroky jedné vlády mohou mít fatální důsledky pro všechny ostatní obyvatele Evropy.

Proto požadujeme uzavření vnější schengenské hranice EU a zastavení prakticky nekontrolovatelného stávajícího toku uprchlíků.

ČR finančně podporuje obyvatele válkou a hladomorem postižených oblastí. Podílí se na provozu uprchlických táborů v bezpečných zemích. Platforma s tímto způsobem podpory, který je velmi pozitivně oceňován např. v Jordánsku, jednoznačně souhlasí. Efektivita vynaložených finančních prostředků tohoto způsobu podpory je daleko vyšší, než efektivita jiných systémů sociální podpory uprchlíkům přímo v Evropě.

Platforma však jednoznačně odmítá masívní přijímání uprchlíků do dnešní otevřené Evropy, z nichž podstatná část jsou tzv. ekonomičtí uprchlíci ze severní Afriky a z islámských zemí, kteří byli zlákáni falešnými představami o snadném životě v Evropě. Určitá část migrantů je tvořena uprchlíky, kteří představují pro bezpečnost celé Evropy, a tím i pro ČR, reálnou bezpečnostní hrozbu.


K této výzvě se připojují tito zákonodárci - členové Platformy:

Stanislav Berkovec, Petr Bratský, Jaroslav Doubrava, Petr Gawlas, Josef Hájek, Zdeňka Hamousová, Jana Hnyková, Bohuslav Chalupa, Stanislav Huml, Martin Kolovratník, Josef Kott, Martin Lank, Jana Lorencová, Miloš Malý, Pavlína Nytrová, Ladislav Okleštěk, Zdeněk Ondráček, Vladimír Plaček, Pavel Plzák, Karel Rais, Jozef Regec, Miloslava Rutová, Zdeněk Soukup, Zuzana Šánová, Jan Veleba, Vlastimil Vozka, Jaroslav Zeman
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vavrjan vavrjan | E-mail | 4. září 2016 v 15:13 | Reagovat

Tomu holohlavému nemakančekovi je nějaký lid této země u zádele. On se pouze třese na nějakou výnosnou funkci v rámci Bruselu. Chce skončit jak Špidla. :-D

2 jirka jirka | E-mail | 5. září 2016 v 8:50 | Reagovat

No Honzo výzva je to pěkná opravdu, ale ruku na srdce myslíš, že ji ten člověk vůbec zaznamenal? Myslím si, že těžko.....sledoval jsem nedávno diskusi na ČT /sleduji to občas, abych věděl jak se za peníze poplatníků lže/ a vystoupil tam s proslovem člověk, který měl "funkci" ředitel think tank, tedy přeloženo ředitel nádrže na rozum. Připadal jsem si jak Alenka, .....ředitel nádrže na rozum....a ten moderátor mu vážně přikyvoval jak nemocný osel. Proč to píšu...ti různí sobotkové , angelíny, mohengríny,killaríny atd. vedou svou politiku, která nemá se zájmy občanů nic společného a jako zdůvodnění ,a to se řadový občánku posaď na zadek, máme před média jako ČT k dispozici ředitele nádrží na rozum. ;-)

3 Honza Honza | Web | 5. září 2016 v 18:14 | Reagovat

[2]: Jistě... Sobotka ji bez přečetní nejpíše (pokud se vůbec k němu dostala) hodil do koše. Nicméně je důležité, aby tyto a podobné texty byly co nejvíce šířeny. Lidé si udělají názor...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama