Pelikáni

27. září 2016 v 8:03 | Honza |  Vládní svinstva
Tak je jich prý ve vládě víc a další budou tuto myšlenku brzy také podporovat. Řekl ministr spravedlnosti Robert Pelikán. Když se vyjadřoval k rozhodnutí vlády odmítnout návrh na povinné kvóty pro přerozdělování imigrantů.


Návrh vypracovala (jak jinak) Evropská komise a naše vláda jej (prozatím) odmítá.

Naše země se již zavázala přijmout 1100 imigrantů a návrh počítá s celkovým počtem 4500 osob. Nu a ministr Pelikán se jako jediný postavil proti rozhodnutí vlády tyto kvóty nepřijmout.

Ohledně nepřijetí kvót bych až tak optimistický nebyl - máme přeci těsně před volbami. Takže ono to brzy bude jistě jinak. A tady je zřejmě vysvětlení toho "přidají se časem i další ministři".

Doslova říká:
"Bylo by koneckonců i podezřelé, kdybychom jako vláda ze dne na den otočili pozici o 180 stupňů. Ta věc potřebuje čas a může se to posouvat jen postupně. I z tohoto důvodu jsem tu debatu na vládě otevřel. Myslím, že se to posouvat začíná."

Jistě...
Bude to pomaloučku a polehoučku. Aby to volič (řádně masírovaný propagandou) nepostřehl.

Tady bych rád i připomenul, že názorové veletoče provádí naše vláda svorně již notnou chvíli a pronárodně se tváří vždy jen v době, když jí o něco jde (třeba o sesle). Takže mohu s velkou dávkou jistoty předpokládat, že Pelikáni v naší vládě skutečně jsou a ministr spravedlnosti se jen tak nechvástá. Jen to občanům zatím ještě nedošlo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jirka Jirka | E-mail | 27. září 2016 v 8:46 | Reagovat

No ministr Pelikán je určitě tak trochu mimo. Může být dobrý právník, ale podepsalo se na něm při studiu práv multikulti. Včera jsem si pustil program o vaření, nějaká vařečka, před začátkem proběhlo přísné varování, aby se na vaření nedívaly děti mladší 12 let. Asi proto, aby nevařily doma panenky....EU bdí...ale pro to říkám, v zajímavém pořadu ukazovala moderátorka jak vaří naše babičky. Něco co by se mělo povinně sledovat ve školách. Bylo v tom cosi jako hrdost na naše předky a snaha zachovat tradice. A nedovedu si představit, jak za padesát let afroevropský moderátor uvede pořad, jak naše babičky vyhrabávaly kořínky a brouky v Etiopii a jedly syrové maso. Fantazie? Ne prý pravda a láska? Pro mne jen lidská omezenost a hloupost! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama