Mezi ploty

21. září 2016 v 7:23 | Honza |  Ze světa
Ve jménu multikulti...
Ve jménu pseudohumanismu...
Ve jménu naší bezpečnosti...

Se oplotíme.


Ono to zprvu vypadá jako vtip, ale při pohledu druhém (a podrobnějším) se objeví, že naše tzv. demokratická společnost si lže do vlastní kapsy a je opravdu mimo mísu.

A o čem že to vlastně píši?

O největší akci svého druhu na světě. O akci, která se v těchto dnech koná v bavorském Mnichově.

Letos poprvé v dějinách konání pivních slavností Oktoberfest se pořadatelé rozhodli, že místo konání obeženou mobilním oplocením. A zakážou všechny batohy s kapacitou nad tři litry.

Tento festival piva a jídla se tak stává ukázkou toho, jak se naše pseudohumanistická společnost staví k problémům. Raději se oplotíme. Ale příčinu problému řešit nehodláme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 max max | 21. září 2016 v 9:27 | Reagovat

Ale to se vědělo,ví a bude vědět . Volení politici jsou pouze loutky za které tahají nejmajetnější lidé světa o kterých se nemluví .Tento svět je postaven pouze a jen na MAMONU !!! Pokud nedojde k radikální změně politického ovzduší (aspoň v Evropě)  tak se nezmění vůbec nic  a bude hůř.

2 RENATA RENATA | E-mail | 21. září 2016 v 13:20 | Reagovat

Vzhledem  ktomu, že jsem invalidní seniorka a dva roky mi rostl důchod o 17Kč, snad po lednu přidají, ale zatím tomu nevěřím, přoč vláda zvyšuje sobě platy, aniž by se zeptala lídí, kteří jí tam zvolili, jestli mohou? Proč na nás, kteří jsme celý život pracovali ( v době, kdy jsem vydělávala, byl nepracující člověk příživník) - dnes máme slušnou armádu nepracujících, kteří nebudou pracovat, nebudou se mýt a budou snad raději jíst odpadky, ale pracovat nebudou. Ani vězni pracovat nemusí, ačkoliv poškodili naší společnost, platíme je za naších daní (já nezvyšováním důchodu) a to nás každy z nich stojí 20000 denně. Víte že za peníze jezdíte MHD, víte, že musíte zaplatit všechny služby, které využíváte,kupujete jídlo a pití, oni mají opravdu vše zadarmo včetně psychologa, který dohlíží, aby všechno měli. Jednoho takového znám a když mi řekl, že objednaný vězeň bez omluvy nepřišel na sezení a popovídání, dozvěděl se, že se mu prostě nechtělo.....a fitko si užívaji zadarmo, aby si tam udržovali kondici, zase něho zabít nebo se s ním poprat. Žijeme v divné době, já z důchodu poplatím služby (internet mi platí dcera)a zbyde mi tak na jídlo, které komentují na FB jako honbu za slevami - chtěla by je vidět, vyžít měsíčně z 2000Kč, nekouřím, nepiju - na to ani nemám, ale jíst člověm musí a když mu zdražují i vodu, která je jeho základní potřebou, tak musím říct, že je škoda, že kluci nechodí alespoň na rok na vojnu, že nemáme armádu, jen pár žoldáků. posloucháme, co EU nařizuje, ale nepomáhá a zanedlouho bude Evropa ISLÁMSKÁ.Toho se opravdu bojím. :-(

3 Alka-fejetony Alka-fejetony | E-mail | 21. září 2016 v 15:12 | Reagovat

[2]:Rozumím Vám ( http://alka-fejetony.blog.cz/1505/jsem-pod-hranici-chudoby-a-jsem-blba ), ale s vírou to podle mne nemá moc společného...

4 Renata Renata | E-mail | 21. září 2016 v 16:09 | Reagovat

To nejspíš nejste to druhé, ale mně platí internet dcera, ale pořídila jsem si přítele, který mi umí rozesmát a i když je mi 66 let a mám za sebou pořádné dno, 5 let na inv. vozíčku a potom dva roky bolestí, rozcházení a natahování šlach a úponů. 7x operovanou páteř a léčba na onko...., ale nejlepší je, že já si to prostě do hlavy neberu, žiju - nedožívám. jsem optimista, nikoliv z nedostatku informací, ale proto, že je to moje povaha, já tu poloplnou sklenici vídám.Důchod sice mám o málo vyšší ( byt vlastním), ale ve dvou se to lépe táhne.Ren ;-)

5 jirka jirka | E-mail | 22. září 2016 v 8:25 | Reagovat

Dobrý den, Renato.....stalo se a lidé se nechali v 89 obelhat levným alkoholikem a naletěli na plné výkladní skříně. Na nějakou změnu je podle mého názoru ještě velmi brzy, to vyhnití takzvané západní civilizace bude ještě dlouhé a ani já  ani Vy, se toho konce zřejmě nedožijeme. Zbývá jen doufat, že k tomu konci současného hnusu dojde aspoň pro naše děti, že k tomu dojde je jisté, vyhnil Řím a vyhnije i západní civilizace. Co bude potom? Snad lidé přijdou na čas k rozumu. Na čas.....[4]:

6 Renata Renata | E-mail | 22. září 2016 v 12:36 | Reagovat

To s Vámi plně souhlasím, já nezvonila klíči, já jsem věděla, že jestli pustí vlky do naivního beráčího stáda, zvyklého moc nechtít a poslouchat, bude zle a také je.
Také nečekám,že se dožiju zlepšení jakéhokoliv, sociální jistoty zmizely,pravda a úcta jsou asi sprostá slova,školy se velice zhošily,vždyť já věděla ze základky víc než dnešní středoškolák. A ať si zatracují bývalý režim, tehdy se školství plánovalo, stavěly se přehrady a strojní průmysl patřil nám stejně jako mnoho dalších, nyní zrušených provozů. Jsme země skoro závislá na dovozu zboží a já tomu říkám, že jsme žumpa Evropy. Marmelády si dělám sama,vnoučata také kupované přesnídávky neznala.Nakupuji u řezníka, který má velké hospodářství a je to jeho výsek, co kupuji.jeho rodina sahá až na Slovensko, takže i ty klobásky jsou domácí. Jinak zatím věřím Kunínu a Olmě.Mléko mám od vnučky své sestřenice také domácí.To jsou moje poznatky z toho, že Jogobella s kousky ovoce na mně dýchla škrobem, dřív než jsem ji chtěla ochutnat.V marketech je téměř všechno maso polské, vajíčka také, ale najdou se mezi nimi i česká vejce.Ale že se nedočkám zlepšení jakýchkoliv vztahů, tomu opravdu v 66 letech nevěřím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama