Vaše zprávy 12

23. srpna 2016 v 8:26 | Honza |  Vaše zprávy
V dnešním pokračování reakcí na vaše zprávy, dotazy a podněty dokončím všechny, které jsem od vás přijal. Čímž napravím dlouhou prodlevu, o níž jsem informoval minule.Naďka (19. 7. 2015):
Naši politici jsou zrádci národa. Jen pro info - momentálně hledají pozemek, kde by postavili sídliště pro 15 000 imigrantů!

odpověď:
Je to tak. Politici (tedy drtivá většina z nich) myslí jen na své zájmy a neváhá nás prodat. V případě imigrantů si myslím, že s námi hrají hru. Na oko se tváří odmítavě a ve skutečnosti již mají promyšleno, jak nám je sem nacpou.

+++

Il strano (9. 8. 2015):
Honzo, vy rovněž sledujete Americké století očima Olivera Stonea? Je zajímavé, že ČT tento dokument dala do vysílacího pásma v určitých dnech, kdy běžně pracující člověk spí.

odpověď:
Ano sledoval jsem a mám (stále) v rozpracování obsáhlejší článek, který z tohoto dokumentu čerpá. Snad jej brzy dokončím. Jinak co se týče ČT, tak víme, že toto je běžný postup. Dokument běžel tuším kolem půlnoci. ČT se prostě snaží co nejvíce znevýhodnit zájemce o informace, které nejsou v zájmu dnešních vládců.

+++

m (4. 10. 2015):
Připojuji se, jelikož naprosto souhlasím. Na Novinky přispívat nechci, ale pokud tam nesmím ani souhlasit či nesouhlasit bez registrace, tak to mi vadí a o něčem to vypovídá.

odpověď:
Zde se bude jednat o reakci na moje články o mediálních svinstvech. A ano, Novinky si vybudovaly systém povinné registrace a následného trollení, který umožňuje vytvářet a modelovat veřejné mínění.

+++

metla (19. 2. 2016):
Dobrý den, odebírala jsem vás dlouhá léta. Nyní mám nová email a nejde se k vám přihlásit.

odpověď:
Toto jsem řešil emailem. Pokud se stane, že vám nepůjde odebírat novinky z tohoto blogu (přihlášení k odběru je v levém menu asi uprostřed - "Odběr novinek"), pak bych doporučil vyzkoušet jinou emailovou adresu, kterou si založíte třeba jen pro tento účel.

+++

kusine (8. 5. 2016):
Výborně!

odpověď:
Zde se bude jistě jednat o reakci na článek Tomáše Haase, který se týká uctívání památky hrdinů. S jeho svolením zde tyto články čas od času zveřejňuji, protože si myslím, že jsou podnětné.

+++

Renata (18. 5. 2016):
Pane Honzo, prožila jsem dobu, kterou dnes zatracují a která mi dovolila děti vychovat, jezdili jsme k Balatonu a do Krkonoš, ale mým dětem to stačilo a hlavně jim dělalo dobře, že jsme byli jako rodina tam i tam. Nová doba, kterou si odzvonil hloupý dav klíčemi, mi nic dobrého nepřinesla. Syn je i s rodinou v Austrálii a má se dobře, dcera tu kvůli mému zdravotnímu stavu zůstala, vdala se a má malé děti, vnoučátka. Mě bude letos 66 let a chodím do práce, i když jsem od roku 2005 invalidní. Proč nám předešlá vláda i současná vláda přidává k důchodu opravdu směšných 40 Kč? Dříve bylo dost sociálních jistot a nyní není žádná, leda to, že mě až umřu asi pohřbí. Na to si střádám v penzijním fondu, protože ani smrt není levná. Ptala jsem na Parlamentních listech a nejen, že mi nikdo neodpověděl, ale zakázali mně se ptát na "takové hlouposti". Doba zatracovaná postavila Vltavskou kaskádu, aby Prahu ušetřila povodní a ejhle na přehradách nejsou vodohospodáři, ale energetici pánem! No a pak je Praha pod vodou, ale elektřina se prodává.

odpověď:
Toto je skutečný příklad toho, kam jsme to dopracovali. Nechci zde říkat, že doba minulá byla lepší (nebo, že by jsme se k ní měli vrátit). Chci spíše říci, že naše země se stala díky naší naivitě pokusnou oblastí, kde se testuje, kam až může sebranka zajít. Invalidní důchodce musí pracovat, aby vůbec měl z čeho žít. A molochy, jako je třeba ČEZ, si vesele vydělávají na tom, co náš národ kdysi v dobré víře udělal.

+++

Závěrem jen doplním, že paní Renata mi posílá zprávy často a já je zde příště zveřejním samostatně.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 23. srpna 2016 v 16:37 | Reagovat

Je to hrozné, proč Romům se dává tolik peněz a slušný pracující člověk nemá nic? Neskutečný bordel v tomto státě...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama