To nejsou teroristi

15. srpna 2016 v 7:51 | Honza |  Mediální cenzura
Média se vezou na vlně politické hyperkorektnosti. A tak tu máme nevídanou vlnu řádících a vraždících "psychicky nemocných" osob.


O těchto útocích jsem psal například zde či zde. V podstatě všechny měl na svědomí údajně duševně nemocný jedinec, který měl nějaké problémy a sebevražedné sklony.

Co na tom, že si vesele pořvával Alláhu akbar.
Co na to, že se mnohdy přihlásil k Islámskému státu.
Co na tom, že to byl nejspíše radikální (zradikalizovaný) muslim.

Tak marně uvažuji, zda někdy něco podobného spáchal nějaký křesťan či například buddhista (taky řádně duševně nemocný asi...).

Stoupenci multikulti teorie, sluníčkáři a různé neziskovky nejsou schopni uznat, že se díky masovému přílivu imigrantů velmi zhoršila bezpečnostní situace v celé Evropě. A aby se tato skutečnost co nejvíce zakryla a bagatelizovala, jsou vytvářeny konstrukty o duševně nemocných. Protože teroristi tu přeci nemohou být ani náhodou a ti hodní uprchlíci nás jen a jen obohatí...

Média se nám snaží vnutit myšlenku, že všechny útoky jsou náhodné, nemají s uprchlickou vlnou nic společného a že útočníci pořvávali Alláhu akbar jen proto, že se chtěli stát zajímaví.

Příčiny současného stavu však známe a většina lidí (těch rozumných) už nemá zájem báchorky poslouchat. V naší zemi se zatím žádný útok nestal. Ale je někdo schopen zaručit, že se ani žádný nestane?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 16. srpna 2016 v 10:15 | Reagovat

To nezaručí nikdo..tedy, kromě toho šaška Chovance, haha :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama