Hoax?

29. srpna 2016 v 7:48 | Honza |  Mediální cenzura
Byla doba, kdy to bylo popíráno a nesmělo se o tom mluvit. Prouprchlická úderka, placená z veřejných financí, Hate Free to dokonce označila za hoax. A o čem je vlastně řeč? O radikálech z Islámského státu, kteří využívají uprchlické vlny.


Hate Free cca před rokem uvedlo, že k žádné infiltraci teroristů nedochází a že se tedy nemáme čeho bát.

Nyní však již víme (a bezpečnostní složky to potvrzují), že si v Evropě teroristé vytvářejí již delší dobu logistické zázemí a verbují nové příznivce. Podle informací, které mají zpravodajské služby, funguje v Evropě skupina zvaná Emni, která organizuje export teroristů do západních zemí.

Informace o budování rozsáhlé sítě zabijáků přinesl výslech zadrženého německého džihádisty, který byl cvičen v Sýrii.

Europol již delší dobu varuje před budováním teroristických buněk po celé Evropě. Ty shromažďují výbušniny a zbraně na plánované útoky po celé Evropě. Současně bylo identifikováno více než 4000 (údaj ke květnu 2016) zahraničních bojovníků, kteří jsou zapsáni do sledovací databáze.

Současně Europol uvedl, že zatím neobjevil důkazy o tom, že teroristé uprchlickou vlnu využívají. Jedním dechem však dodává, že tomu tak skutečně je (ukázalo se, že zadržení nebo zneškodnění teroristé se jako "uprchlíci" do Evropy dostali). Tato skutečnost dokazuje, že Hate Free si vybralo jen část informace a tu druhou se snaží cenzurovat.

Z výše uvedeného je zřejmé, že tzv. neziskovky si s námi jen hrají a snaží se bagatelizovat bezpečností rizika. Komu tedy vlastně slouží?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama