Co vlastně řekla Pavlína Nytrová?

25. srpna 2016 v 7:54 | Honza |  Postřehy
Jistě si vzpomínáte, jak se v půli července vyjádřila poslankyně Pavlína Nytrová k homosexuální menšině.

Pro připomenutí:
"U homosexuálů je vysoká promiskuita, nadprůměrný vztah k alkoholu a drogám, větší násilné chování. Odmítám měnit zákony přirozenosti a přírody. Jen muž a žena se mohou stát rodiči."
"Homosexuálové se budou snažit zlegalizovat sex s dětmi."

No a vlastně neřekla nic tak skandálního...


Jenže dnes (díky různým "neziskovkám") je i prostý nesouhlas s homosexuálním stylem života považován za homofobii a každý, kdo něco řekne (i ověřitelná fakta), je osočován a dehonestován.

Fakta jsou však něco, co se nedá schovat a budou tu i přes řev homolobby a genderových ideologů.

Podle statistiky Státního zdravotního ústavu, patřilo v loňském roce celých 78,2 % osob nakažených HIV, do komunity homosexuálních mužů. Současně je faktem, že tyto osoby většinou nehledají stálý vztah a jsou velmi promiskuitní. To je ostatně hlavní příčinou tak velkého rozšíření pohlavních chorob mezi touto komunitou.

Faktem také je, že tu je spojení mezi homosexuální komunitou a pedofily, kteří se již nějakou dobu řadí mezi účastníky Prague Pride. S tichým souhlasem LGBT komunity.

Bohužel propagace homostylu je již tak daleko, že se tato komunita snaží ukazovat pomalu jako nějaká politická strana. Propagace tohoto životního stylu však na veřejnost nepatří.

Pokřivenou logiku LGBT lobby bych zde mohl ilustrovat na případu amerického velvyslance. Andrew Schapiro, který Prague Pride podporuje, jeden den kráčí s homosexuály a druhý den s muslimy, kteří ty první nenávidí a zabíjejí.

Tato ideologie je stále více prosazována i ve školách (je veřejným tajemstvím, že na školství je navázáno množství různých "neziskovek") a zjevně se tu někdo hodně snaží setřít skutečný význam tradiční rodiny.

Tady si vypůjčím jeden bod z prohlášení pro Den pro rodinu, pod nějž se taktéž podepisuji:
"Chceme zamezit agresivnímu prosazování homosexuálního životního stylu jako zcela rovnocennému tradičním svazkům ve školách. Děje se tak denně pod záminkou prevence homofobie či transfobie a jde o zcela umělé zastrašování."

O tomto agresivním prosazování homosexuálního stylu života jsme si mohli udělat vcelku jasný obrázek v polovině srpna, kdy se opět konala přehlídka podivností s názvem Prague Pride. Nejedna média nám vnucovala svou propagaci tohoto počinu a nikoho z odpovědných osob nějak nezajímalo, že jde o přehlídku chování, které by na veřejnosti nemělo vůbec být.

Jako příklad sem dávám print screen ze serveru seznam.cz.


Je to taková maličkost, řeknete si, ale už i toto dává jasný signál, co si média myslí. Navíc si myslím, že pozornost, kterou média abnormalitám LGBT dávají, neodpovídá jejich významu.

Bohužel toto všechno není z hlav obyčejných lidí (i těch jinak orientovaných). Toto všechno je konstrukt (jak říká Martin Konvička) "teploušského politbyra". Tedy někoho, kdo celý tenhle cirkus řádně zpolitizoval. Příkladem tuposti těchto profesionálních homosexuálů je podpora uprchlíků a politicky korektní kecy o islámu. Vůbec jim totiž nevadí, že homosexualita se v islámských zemích trestá a takový Islámský stát tyto lidi vyhazuje veřejně z oken.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jojo Jojo | 26. srpna 2016 v 0:10 | Reagovat

Tomu, kdo tento článek napsal, by evidentně nepomohly ani skotské střiky. Já osobně bych se za něj styděla! Autorovi přeji brzké uzdravení!

2 Honza Honza | Web | 26. srpna 2016 v 18:31 | Reagovat

[1]: Já se nemám zač stydět a z čeho se léčit. Vyjádřil jsem jen svůj názor a na ten mám právo!

3 Janakiev Janakiev | E-mail | 26. srpna 2016 v 19:35 | Reagovat

[1]:

madam,misto toho abyste se stiděla(i když si mislim že se asi mate za co stidět) skuste radši argumentovat,oponovat,fakta,ale to asi po vas chci moc

4 Jojo Jojo | 27. srpna 2016 v 15:34 | Reagovat

janakieve, ty se nejprve nauč pravidla českého pravopisu.

5 Jan Fiala Jan Fiala | 28. srpna 2016 v 0:15 | Reagovat

Autor tady předvádí akorát populismus se vším všudy. Neříkám, že bych se s ním v některých názorech neshodoval, ale tady mě neskutečně zklamal. O navržené novele zákona o registrovaném partnerství patrně zhola nic neví. Jinak to nařčení z údajné podpory uprchlíků a islámu ze strany "profesionálních" homosexuálů je holý nesmysl. Gay komunita je v této oblasti dost rozpolcená a mnozí rozhodně nejsou nijak prouprchlicky zaměřeni. Problém je v tom, že mnohdy ti, co se proti uprchlíkům a islámu vymezují, mají dost často tendenci vystupovat i proti homosexuálům, což u nás (včetně mne) mnohdy vyvolává pocit, že jsou oběti stejně jako my (myslím oběti lživé propagandy podložené pochybnými zdroji). Nicméně najdou se i světlé výjimky. Například poslankyně Jana Černochová se velice ostře vymezuje proti islámu a zároveň podporuje sexuální menšiny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama