Z(s)tohoven

14. července 2016 v 7:47 | Honza |  Postřehy
Loni na podzim (19. září) si z nás "umělecká" sebranka Ztohoven udělala dobrý den. Nejen, že vyvěsila místo prezidentské standardy červené trenky, ale současně i tvrdila, že ta standarda jaksi zmizela neznámo kam (asi uletěla bo co...).


Skutečnost je však (jak se ukazuje) jiná.

Na konci června se objevila informace, že skupina standardu rozstříhala a rozeslala náhodně vybraným osobám. Každý z 1152 fragmentů je navíc spojen s bitcoinovou adresou na níž je pro příjemce připravena digitální měna v hodnotě od pěti do 1500 korun.

Takže nám "umělci" účelově lhali. A média (ta veřejnoprávní) si z toho očividně nic nedělají a dál pokračují v trendu posvátné úcty k těmto (bez debat) spratkům.

Loni se případem vyvěšení trenclí zabýval soud (ve zkráceném řízení), který však odmítl členy skupiny potrestat. Prý chyběly důkazy o tom, že by čin spáchala právě skupina Ztohoven. Ač se sama tímto činem chlubila. To vypovídá hodně o stavu a úrovni naší justice.

A co že to vlastně celé dokazuje?

Že pravdoláskařská kavárna a navázané existence nadále ukazují, že budou stále vést svou válku i proti vůli národa a proti demokratické volbě. Čímž dávají jasně najevo, že pojmy svoboda názoru a demokracie jsou pro ně cizí.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Franta Franta | E-mail | 14. července 2016 v 10:32 | Reagovat

Nechápu,jak si ten spolek může dovolit nejen sundat prezidentskou standartu,natož jí rozstříhat! Za to by si měli jít natvrdo sednout,oni si ještě dělají blázny ze soudu! Asi tu vládne anarchie!Proboha,to si tohle máme nechat líbit? Za tykadla šel člověk sedět,tohle je tedy v pořádku? Je mi zle z této vlády!! O_O

2 jirka jirka | E-mail | 18. července 2016 v 8:48 | Reagovat

Opět si dovoluji Honzo polemizovat. Píšeš, že paravdoláskaři vedou válku proti vůli národa a demokratické volbě....ale náš národ si tuto alternativu demokraticky vycinkal... náš všemi milovaný Havel nám přinesl vše po čem tento národ toužil. A jak je námi uctíván, má letiště, lavičky, knihovnu a hlavně bystu v kongresu USA...jak musíme být hrdí na takovou poctu....zkuste si zajít do nějaké mateřské školky a poslechněte si vymývání mozků už u těch maličkých. To nemluvím o základních , středních a vysokých školách. Třeba na právnické fakultě je součástí studia divadelní kus o Miladě Horákové ve kterém si musí studenti také zahrát. Víte svazáci padesátých let jsou proti tomuhle slabý odvar.......a třeba tohle národ trpí, média schvalují, masáž mozků probíhá neuvěřitelným způsobem. Dovoluji si podotknout, že nebýt internetu, který je mnohdy tvrdě cenzurován tak so po ulicích budou ploužit jen novodobé zoombi s naprosto vygumovanými mozky.Náš národ by si měl připustit , že vycinkaná demokracie nebyla nic jiného než podvod............

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama