Jen otroci nesmí vlastnit zbraně

2. července 2016 v 7:50 | Honza |  Svinstva z EU
Již několikráte jsem na tomto blogu psal (například zde a zde), jak se nám bruselská sebranka snaží plánovitě omezit vlastnictví zbraní. Prý v zájmu bezpečnosti.

Skutečností však je, že důvodem je především strach. EU se bojí vlastních občanů a jejich odzbrojování je logickým krokem k našemu dalšímu zotročování.


Dnes bych se k tomuto tématu ještě rád vrátil krátkou úvahou.

Jak je uvedeno v názvu článku, z historie víme, že zbraň nemohli vlastnit pouze otroci (ve starověkém smyslu toho slova nebo násilím podrobený národ).

Evropská unie se snaží plánovitě omezit přístup občanů ke zbraním a svým posledním zákazem ukazuje, že jí rozhodně nejde o naši bezpečnost. Bezpečnostní experti potvrzují, že takové či podobné zákazy nic nevyřeší a spíše přesunou ještě více zbraní do ilegality. Nahrává se tak nelegálním držitelům zbraní a potenciálně se kriminalizují slušní lidé.

Zákaz určitého druhu zbraní znamená ve své podstatě, že nám byrokraté odnímají naše práva. Bez ohledu na to, zda tato svá práva využijeme nebo ne.

V naší zemi jsme na tom ještě relativně dobře. Podívejme se však k našim západním sousedům. V Německu například máte problém i s nožem. Ve Velké Británii dokonce i se vzduchovkou. A pokud máte v ruce šroubovák, musíte k tomu mít tzv. dobrý důvod.

Současný systém se z nás snaží udělat nesvéprávnou a poslušnou ovci, kterou budou mocní moci ovládat. Navíc z nás tím dělá snadný cíl pro teroristické útoky - teroristé v tomto počínání vidí slabost.

A co se týče bezpečnosti občanů naší země, tak tu jim nezajistí přepracovaná policie, která koná, až když se něco stane. Bezpečnost si primárně musí zajistit každý občan sám.

Bohužel dnes jsme (opět díky zhovadilé politice států EU a USA) hlavním cílem džihádistů. Nemají totiž sílu a ani prostředky bojovat přímo proti USA, Rusku či Izraeli. A proto se soustřeďují na Evropu (měkké břicho Západu). Lidé o tom musí vědět a musí být připraveni. A nesmí se bát použít na svou obranu zbraň.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vojta Vojta | E-mail | 2. července 2016 v 12:13 | Reagovat

Všechno to,co se teď děje, je totiž součástí tajné smlouvy.Odkaz:http://www.osud.cz/reptiliani-kontroluji-vladnouci-sit-jak
je to v ní i zmíněno.

2 rosi-xpr rosi-xpr | 2. července 2016 v 15:26 | Reagovat

nemohu pohopit jednu věc jak je možné omezit demokratickým způsobem práva občanů viz dneční zákony to si nedovoilily totalitní režimy co si dovoluje EU.Snad chcou OBV aby sem mohlo NATO napochodovat Apřizdiráč Sobotka bude dcále rozkrádat nače malé bohatsví ve jménu humanity,Máme zásoby určitého prvku za nejméně 3 biliony korun Naše diamo se projektu nesmí učastnit  Prodá se to australanům a my budemj platit vše :Nenechat se okrádat je nejhorší čin hned po vraždě Mám toho dost at si naserou nejsem ovčan

3 janakiev janakiev | E-mail | 3. července 2016 v 13:15 | Reagovat

možna pujdu trochu přes čaru ale mislim že kdo je proto aby slušnej člověk nesměl držet legalně zbran ten ma osud svych blizkych na haku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama