Přijde den...

10. června 2016 v 7:25 | Honza |  Ze světa
Přibližně před rokem se skupina muslimů dostavila do Downing Street 10 s peticí, v níž byla žádost o zakázání znevažování proroka Mohameda. Venku bylo několik stovek demonstrantů. A promlouval k nim jeden z organizátorů petice.Abu Waleed:
"Tito nevěřící se nás obávají nejvíce, když křičíte: Allah Akbar. Při Alláhovi, naše slova jsou jako šípy do hrudi nepřátel Alláha. To je důvod, proč se nás tito nevěřící tolik bojí.

Mělo by být prokázanou skutečností, že Alláh řekl: "Snaží se zhasnout světlo Alláhovo ústy svými, avšak Alláh to nedovolí a jeho světlo bude zdokonaleno, i když nevěřící tomu mohou odporovat." Tyto bezvěrci si přejí zničit světlo Alláha, světlo islámu. Ale Alláh nikdy nedovolí, aby světlo islámu bylo zničeno. Proto nás nemůže překvapit, že pastor Terry Jones, EDL, Britain First se odváží vyjít ven a pálí náš korán, nebo se dokonce koránu dotýkají. Víte proč? Protože islám nadále sílí na Západě i Východě!

Pro vaši informaci, po bombových útocích z 11. září, kdy si všichni mysleli, že bude obrovský odpor vůči muslimské komunitě, bylo řečeno, že během prvních šesti měsíců, více než 35 000 Američanů přijalo islám. To je vítězství pro nás."

Agitátor:
"Alláh Akbar!"

Dav:
"Alláh Akbar!"

Abu Waleed:
"Bude vlát nad každým velvyslanectvím, dokud všechna velvyslanectví nezavřou, a hlavně dokud nespadnou všechny státní hranice, a zbude jen jedna vlajka. Podívejte se pozorně bratři a sestry na vlajku islámu. Té se bojí nejvíce. To je symbol proroka Mohameda a toto není saúdská vlajka, toto není americká vlajka, britská vlajka, somálská vlajka, nebo bangladéšská vlajka.

Dnes bratři, je dnem vítězství islámu, dnem vítězství muslimů. Náš prorok, náš posel boží, nás informoval, že Soudný den nepřijde, dokud skupina muslimů neovládne tento národ a přijdou do Bílého domu.

Přijde den, kdy David Cameron a Barrack Obama budou na kolenou a budou nám muslimům platit Džizju a tak je správně!

Věřte mi, že přijde den, kdy i královna Alžběta bude nosit nikáb a burku."

Jak vám to vážení připadá?
Mě jako vyhlášení války!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vavrjan vavrjan | E-mail | 10. června 2016 v 11:28 | Reagovat

Ohava je muslim. Dokazuje to dnes a deňe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama