Ve jménu zákona

12. května 2016 v 8:13 | Honza |  Vládní svinstva
Není to tak dávno, co jsem zde psal o snahách o omezení legálního držení zbraní. Naprosto nesmyslná "logika" EU a snaha našich zákonodárců sladit naši legislativu s legislativou unie říká, že je nutno omezit legální držení zbraní. Jako kdyby si je všichni teroristé pořizovali naprosto v souladu se zákony příslušných zemí.

No ale ono to není všechno. Opět tu máme další omezování svobod. Ve jménu zákona.


Nově bude moci policie zabavit legálně drženou zbraň. Jen na základě podezření, že je její vlastník nebezpečný. Přesněji policie bude mít pravomoc k prolomení domovní svobody za účelem zadržení zbraně v případě důvodného podezření ze změny psychického stavu.

A za tento důvod se logicky může schovat cokoliv.

Dříve bylo možné zbraň zadržet až po vyhotovení posudku o zdravotní způsobilosti. Podle nové úpravy bude úplně stačit sousedská pomluva (on je poslední dobou nějakej divnej) a nebo pošťouchnutí státem (on je podezřelej živel).

Tak si říkám, jestli to není spíše (než údajná reakce na ojedinělé tragické události) příprava na plošné odzbrojování obyvatelstva. Pěkně pomaloučku a polehoučku. A všechno samozřejmě ve jménu zákona.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 max max | 12. května 2016 v 8:56 | Reagovat

To není spíše .... ,ale určitá řízená plošná odzbrojovací akce  obyvatelstva !!!.

2 rosi-spr rosi-spr | 13. května 2016 v 20:53 | Reagovat

Je to tužší režim než RVHP a waršavská smlouva dohromady Nenechat žít ani jednoho svobodymyslícího člověka na pokoji samé dirřektivy a zákony v nichž se ani prase nevyzná. Dotace a dotace znichž čliověk nic nemá.Zahajuji tímto válku proti EU už mě velice začínají srát ještě chzvíly a vlezou nám do ložnic .Pryč z EU
.Referendum nebo defenestraci

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama