Vaše zprávy 11

20. května 2016 v 8:58 | Honza |  Vaše zprávy
Už hodně dlouho (naposledy 30. března 2014) jsem zde nepokračoval v publikování vašich zpráv, dotazů a podnětů. A sypu si popel na hlavu...

Takže dnes tu máme další pokračování. Bude se však týkat zpráv již staršího data. K těm aktuálním se dostanu snad brzy.Janakamrlova (7. 4. 2014):
Konečně jsem našla náhodou stánku, kde se srozumitelně člověk dozví, co je ta vysněná Amerika za parchanty. Děkuji za to, že ještě jsou rozumní lidé.

odpověď:
Nejde tak přímo o Ameriku jako takovou, ale o (zejména) administrativu (vládu) Spojených států, která má pocit, že může vládnout všemu a všem. A podle toho to taky ve světě vypadá. A je jistě jen dobře, že tento blog objevují stále noví čtenáři.

+++

Libor Schwarz (17. 4. 2014):
Dobrý den, pěkně napsaný Otevřený dopis (email) Miloši Zemanovi. Mám pouze obavu, že Vám určitě neodpoví. Já mu ohledně Ukrajiny taky psal a odezva žádná. Nicméně Vám držím, palce ať dopadnete lépe než já.

odpověď:
Jde o reakci na tento článek.
Bohužel odpovědi jsem se nedočkal. Ale snad někdy příště. A děkuji.

+++

michal (17. 4. 2014):
Vláda by se měla k lidem jako vy stavět úplně stejně jako za komunistů.....velká chyba demokracie že je tak tolerantní.

odpověď:
No jistě, všechny s jiným názorem a každého kritika nešvarů je nutné zavřít. Protože se tu musí ohnout hřbet a šlapat... Moment - to už tu bylo i během okupace naší země nacistickým Německem.
Spíše by právě ten, kdo volá po takovéto perzekuci, měl být souzen.

+++

Troll (28. 8. 2014):
Už's zjistil moji IP adresu, ó velký borče, chystaje se mi zrušit přístup k Internetu? Běž si na profi hosting a tam si hned blokni přístup od proxy adres, blog.cz ti nikdy pokoj od mě nedá. První 3 číslice jsou 1 9 a 2, kdyby něco. A checksum 5+4 je hodný ředitele MENSY. Nic menšího než diferenciální rovnice mne nezastaví.

odpověď:
Jsem to sem prostě musel dát (podotýkám, že protentokrát bez oprav gramatiky). Pro pobavení. S Trollem jsem to tu již řešil v tomto článku. Tenkrát mi prorokoval, že mi to tu dlouho nevydrží. Nu... Nevydržel on.

+++

Jira 22 (7. 10. 2014):
Ahoj Honzo, myslím, že jsou tvoje hodnocení promyšlená a odpovídají bohužel skutečnosti. Fandím někomu kdo ale riskuje postih. Tyto názory jsou nejen na netu pečlivě zaznamenávány a vyhodnocovány pro případ potřeby a proto se lidé bojí veřejně sdělovat své názory, bohužel.

odpověď:
Děkuji. Je bohužel pravdou, že naše názory jsou podrobovány kontrole a nejinak je tomu i v případě blogu Občanská neposlušnost. Ano, vím, že jsem pod drobnohledem. Vím též, že jsem veden jako osoba extrémistická a potencionálně nebezpečná. Věřím však, že mám právo říkat (a psát) svůj názor a poukazovat na nepravosti v naší (nejen) zemi.

+++

frenk111 (5. 12. 2014):
Ahoj všem. Měli by jsme si to přiznat, že to, co tady s námi dělají, se neslučuje s žádnou demokracií. Jsme pouzí otroci, ale novodobí. Zaměstnavatel si s náma může dělat, co chce. Lidé jako p.Štěch nebo p.Falbr nám slíbili, jak tam budou platní, když nebudou předsedat v odborech. Šlo jim samozřejmě jen o koryta. Je samozřejmě spousta lidí, kteří jim fandí. Jsme národ hlupáků a jsem zvědav, jestli to odešlu, cenzura je všude.

odpověď:
Ano, je to bohužel tak. Demokracie v naší zemi je pouze formální a s národem se jedná jako s nevolníky. Máme sice plné supermarkety a "zábavu" na každém kroku. To jsou však jen pozlátka. Známé chléb a hry. A za tím vším se hrají hry o naše svobody. A zástupci, které si volíme (jsou nám vnuceni), se v drtivé většině případů derou na politické posty právě z důvodu vidiny výhodných a přetékajících koryt.

+++

Jan Šťastný (16. 12. 2014):
Můžete zajít někdy na pivo? Nejlépe v Praze, ale občas jsem mobilní i mimo.

odpověď:
Do Prahy se moc často nedostanu, je to pro dálka...
Ale jinak pozvání neodmítnu.
Což platí pro všechny... Smějící se

+++


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama