Případ Konvička

11. dubna 2016 v 7:32 | Honza |  Postřehy
S Martinem Konvičkou jsem již měl možnost se jednou setkat. Bylo to v jedné restauraci dne 17. listopadu 2015. Tedy v té restauraci, kde byl sraz Československých vojáků v záloze. Tedy v té restauraci, před níž nás (když jsme chtěli jít na Albertov) lustrovala SPJ Praha.

A proč o tom píši? Protože jen několik dní poté, byla zcela jistě účelová partie "případ Konvička" rozehrána.


Konvička byl obžalován za jeden výrok na Facebooku. Jde o výrok sporný a (jak je u Konvičky občas zvykem) i drsný. Je však potřebné si položit otázku, komu toto prospívá a zda toto obvinění nezavání politickou objednávkou.

Daleko závažnějším faktem však je, že právě současná politická hyperkorektnost, nekritické tolerování islámu, potírání jakéhokoliv jiného názoru a bezbřehá tolerance nás může stát velmi mnoho.

Tyto důvody stojí za enormní expanzí islámského radikalismu a velmi omezují naši schopnost se bránit proti hrozbám, které s nekontrolovatelnou imigrací do Evropy přicházejí. Evropa, která hodlá tolerovat všechno a všechny je v očích džihádistů slabochem a tedy i snadným cílem. A pomalu se začíná měnit v bitevní pole.

Plíživé oklešťování našich osobních svobod a práva na názor v nás mají vyvolat strach a podnítit pocit, že jakýkoliv názor, který není v souladu s tou "jedinou správnou pravdou" je nepřípustný a můžeme být za něj stíháni.

Opět se vrací doba, kdy jsou lidé za "nesprávný" názor odsuzováni. Opět se vrací doba práskačů (že pane Čulíku), kteří upozorňují příslušné instituce a úřady na "neposlušné" jedince. Opět se vrací doba, kdy bude jen jeden názor - určovaný stranou, vládou a Bruselem.

Případ Konvička tak ukazuje, kam až to evropská pseudohumanistická společnost dopracovala. Zcela bez pudu sebezáchovy si pod sebou podřezává větev a ještě si k tomu zve pomocníky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vavrjan vavrjan | E-mail | 11. dubna 2016 v 10:40 | Reagovat

Pokud ho zavřou, tak má našlápnuto na funkci hlavy státu. Pokud ho ovšem zavřou, tak jsme v 50 tých letech minulého století. Těch pár pak, kteří byly zavřeni v době normalizace si to skutečně zasloužilo. Havel a spol byl výkvět společnosti, který to dotáhl až do těchto neslavných konců. Fandím panu Konvičkovi a doufám, že naše soudy tento případ odloží. Tedy jestli nejsou poplatní té partě, která ho žaluje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama