Když USA kritizuje

19. dubna 2016 v 8:20 | Honza |  Ze světa
Před několika dny proběhla médii informace o vydání každoroční zprávy o dodržování lidských práv ve světě. Tuto zprávu sestavuje americké ministerstvo zahraničí.

Dle mého názoru jde o zářnou ukázku amerického pokrytectví a pocitu americké morální a politické nadřazenosti nad všemi ostatními.Situace v České republice je dle této zprávy vážným problémem (uvádí se diskriminace a násilí vůči romské populaci a protiislámské nálady). A to zjevně tak vážným problémem, že americká administrativa bude nejspíše ještě více tlačit (rozuměj vměšovat se do zájmů naší země) na své přisluhovače a podněcovat (podporovat) akce vedoucí k nějaké formě převratu (jak se již ostatně několikrát pokoušela).

Kritika samotná je navíc naprosto nesmyslná a nepravdivá. K porušování lidských práv v naší zemi nedochází a uvedené nálady spíše vycházejí ze skutečného stavu věcí a tlaku na majoritní obyvatelstvo, které je nuceno se přizpůsobovat menšinám (ač by to, v zájmu normálního fungování společnosti, mělo být právě naopak).

Spojené státy navíc kritizují právě to, co ve svém "boji za demokracii" samy činí. Vměšují se do záležitostí suverénních států a rozvracejí je. Porušují práva vlastních občanů, pro své zájmy zabíjejí civilisty a přátelí s (pokud je to opět v jejich zájmu) i s diktaturami. V případě imigrantů toleruje (či přímo podporuje) samozvané hlídky na mexické hranici. A každého podezřelého islamistu bez soudu mučí (zavřeného na dobu neurčitou) v Guantánamu. USA jsou tak na jednom z nejhorších míst tohoto žebříčku.

Je známo, že administrativy USA nedokážou vnímat souvislosti a problémy ve světě. A řeší je jako přes kopírák.

Zpráva amerického ministerstva zahraničí je jasnou ukázkou vměšování do zájmů naší země (na základě vykonstruovaných problémů) a je pravý čas toto zarazit. Američané nemají žádné právo nás (nebo ostatní) poučovat.

Je potřeba si uvědomit, že se v naší zemi stále více objevují náznaky pokusů o destabilizaci a několikrát proběhla i informace o plánu vyvolat zde obdobu Majdanu.

Na konci května (27. - 30.5.) přes naše území opět projede konvoj vozidel americké armády. Ze základen v Německu do Pobaltí v rámci cvičení Saber Strike 2016. Je nutno připomenout, že v Pobaltí a Skandinávii je již rozmístěna americká vojenská technika a celé cvičení je svou podstatou pojato jako válka s Ruskem.

Dejte si to do souvislostí...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 vavrjan vavrjan | E-mail | 19. dubna 2016 v 11:05 | Reagovat

Vyhodit Schapira, který tyto zprávy předává do USA. Vyhodit ho bez náhrad. To bude asi jediný způsob jak se k těm pacholkům zachovat. Jinak hrozí, že ta sebranka s pomocí Bursíků, Kocábů, Štětinů a dalších parchantů bude usilovat o svržení presidenta i vlády. Nakopat je do rozkroku a odeslat za moře.

2 rosi -SPR rosi -SPR | 19. dubna 2016 v 20:46 | Reagovat

je na čase jim to osladit .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama