Bezpečnost v Evropě

27. dubna 2016 v 8:09 | Honza |  Postřehy
Je v podstatě nulová.
Stačilo by napsat...
Ale já to více rozvedu.


Dle zprávy agentury Frontex překročilo v roce 2015 nelegálně hranice EU 1,82 milionu osob (šestkrát více než v roce 2014). Bylo však nemožné identifikovat všechny příchozí a jelikož se netrestá (a tedy ani neřeší) použití falešných dokladů, nikdo si nemůže být jist tím, kdo všechno se do Evropy dostal.

Nad uprchlíky nemá nikdo kontrolu a EU svými pravidly volného pohybu osob a přijímání imigrantů bez důkladného prověřování vystavuje evropské státy velkým bezpečnostním rizikům.

Do EU se díky falešným dokladům velmi snadno dostávají radikálové a migračních cest též využívají zradikalizovaní Evropané, kteří odjeli bojovat do Sýrie. Migrační cesty též slouží k pašování zbraní.

Uvádí se, že z celkového cca milionu imigrantů, kteří přišli do Německa, se jich polovina nezaregistrovala u příslušných úřadů a zmizela. Podle německé policie nejpravděpodobněji ve zločinném podsvětí.

Ještě nedávno se ani bezpečnostní služby nedomnívaly, že imigrační vlna představuje riziko. Německá BfV (Spolkový úřad pro ochranu ústavy) dokonce považovala za nepravděpodobné, že by Islámský stát své členy posílal do Evropy po migračních trasách. Šéf úřadu Hans-Georg Maassen tento způsob pronikání islamistů do Evropy označuje pojmem "demonstrace moci".

Z výše uvedeného je patrné, že současná prouprchlická politika EU a bagatelizování bezpečnostních rizik zvyšují riziko teroristických útoků v Evropě. A bezpečnost v Evropě je, přiznejme si, v podstatě nulová.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jirka jirka | E-mail | 28. dubna 2016 v 8:41 | Reagovat

Bezpečnost stojí za h.........by prohlásil hostinský Palivec. Včera osvobodil přažský soud ruského "teroristu". A to přitom jasně ministr Stropnický uvedl, že útok na jeho dům byl útokem na jeho rodinu, útok na jeho rodinu byl tedy útokem na něj a vládu, to znamená že šlo o útok na česko /německý posměšný výraz ze čtyřicátých let pro ty kdo se neorientují/ a potažmo také na NATO a tím i USA. TI by měli přijmout okamžitá opatření, vyhlásit válku Rusku a potom pro jistotu také Číně. Po zahájené válce by příliv migrantů z Ruska a Číny  vyrovnal síly s muslimy a opět by nastala bezpečná situace.  Pokud by ani tohle nezabralo bude nutné pokračovat v posilování policejních států a pěkně tu bezpečnost utáhnout..........až budou ti občánkové EU prdět zděšením.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama