Šok?

14. března 2016 v 7:07 | Honza |  Ze světa
Já vím, že by mě to po tak dlouhé době už fakt nemělo vůbec překvapovat. Ale stále jsem udiven nad reakcí médií a politiků, jež jsou šokováni výsledkem nějakých těch voleb. V polovině ledna jsem se pozastavil nad volbami ve Francii. No a nyní se podívám na volby na Slovensku.


I na Slovensku je to o tom samém. Opět se ukázal hlas lidu, který již má dost zhovadilostí vlád, které jen slepě poklonkují Bruselu (případně jinému vlivu) a díky nedostatku alternativ volí tzv. extrémní pravici.

A je to právě převážná část politiků a médií, kteří mají lví podíl na deziluzi a oné blbé náladě mezi lidmi. Hněv lidí, kteří vnímají, že je jim jejich vlast pod rukama rozkrádána a obsazována zvenčí, se tak musel nutně nějak projevit.

Nahnědlé tendence se v historii objevují vždy v době, kdy naprosto selhává celý systém. A za toto selhávání nenesou vinu obyčejní lidé (ona převážná část médií a politiků tu vinu na obyčejné lidi svaluje). Je to vina právě těch prodejných politiků a médií, kteří si hledí jen svého, slepě papouškují kdejaký blábol a ostatní zvysoka přehlížejí.

Lidé pak sáhnou po něčem, co nabízí změnu. Radikální a většinou změnu velmi jednoduchou.

Výsledek voleb tak není ukázkou nějaké nacionalizace Slovenska. Ani to nejsou rašící nacistické (fašistické) projevy. Je to důsledek špatné politiky posledních vlád, manipulace s veřejným míněním, lží a prodejnosti politiků a médií, jež národ vlastní země považují za něco podřadného.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama