Údajně a prý

21. února 2016 v 7:55 | Honza |  Novinky.cz
Novinky.cz stále nasazují osvědčenou munici dezinformační kampaně, která je proti nám cíleně vedena. V tomto článku se jim dokonce podařilo v jedné větě dvakrát bagatelizovat.


Již název onoho článku "Zeman ve vysílání opět použil vulgarismy" je manipulativní. Ano, použil je. Nicméně citoval někoho, kdo se takto hulvátským způsobem vyjádřil na adresu prezidenta a (světe div se) vůbec to nikoho nezajímalo.

Autorem výroku (viz. obrázek níže) je Tomasz Peszyński, který se označuje za havlistu, pravdoláskaře a hrdého Eurohujera (mimo jiné) a stojí za tzv. Pražským Majdanem (což samo o sobě hodně vypovídá o jeho "zaujetí").Dle Novinek.cz:
"citoval Zeman údajná slova muže jménem Tomasz Peszyński, která prý napsal na Facebooku."

No... Nejsem si jist, jak schopné má redakce Novinek.cz "novináře", ale mě nalezení výroku na FB trvalo jen chvíli. Oni si snad nejsou schopni ověřit pravdivost? Oni si snad neověřují informace?

Asi jim je to jedno. A nebo (což je pravděpodobnější), když už to nemohou zamést pod koberec, tak celou informaci obklíčí slovy možná, prý, údajně a celé to tak posunou do roviny spekulací.

Hned následující den Novinky.cz ukázaly, že budou mlít propagandu snad až do úplného umdlení. V tomto článku se Tomasz Peszyński za své vulgarity omlouvá, ale jedním dechem dodává, že Zeman je fašista. Čímž je jeho výrok vlastně nejspíše prominut a všechno je v úplném pořádku...

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 footnote footnote | Web | 21. února 2016 v 8:41 | Reagovat

Já musím chtěj nechtěj dát plný počet hvězdiček, už mě štve, jak se všechno překroutí. Ten rozhovor se zemanem jsem poslouchala. Lidi co nic nevědí, jen si přečtou titulek pak věří, všem těm nesmyslům.

2 Helenio Helenio | E-mail | 21. února 2016 v 11:55 | Reagovat

Takzvaní Demokrati nemůžou překousnout,že ŠPJOCH není prezidente ! ! !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama