Silvestr podle imigrantů

12. ledna 2016 v 8:30 | Honza |  Ze světa
Běžně je Silvestr dnem, kdy se lidé loučí s rokem končícím a oslavují rok přicházející. Přelom let 2015 a 2016 však přinesl i nové pojetí "oslav".


Médii se rozvířila informace o šokujících masových útocích v německém Kolíně nad Rýnem a dalších městech (zemích). Skupiny mladých mužů (dle zpráv až tisícovka) severoafrického a arabského původu útočila a sexuálně obtěžovala ženy během silvestrovských oslav.

Jen v Kolíně nad Rýnem eviduje policie více než 500 případů. Jde především o obtěžování, okradení a došlo i k případům znásilnění.

Kolínská policie dle zpráv z 8. ledna identifikovala 31 útočníků, z nichž 18 má podánu v Německu žádost o azyl. Během vyšetřování se německým policistům ve spolupráci s telefonními operátory lokalizovat některé ukradené mobilní telefony. Část z nich se našla u imigrantů.

Podle íránské uprchlice Leili Shabani, která situaci popsala deníku Guardian, bylo masové obtěžování a napadání žen v Kolíně nad Rýnem koordinováno. Je možné, že tak šlo o dopředu naplánovanou akci.

Toto napadání a obtěžování žen velkým množstvím mužů je z minulosti dobře známo. To samé se totiž dělo v Káhiře v letech 2011 a 2013 v době protestů proti režimu prezidenta Husního Mubaraka a poté jeho nástupce Muhammada Mursíma. Odtud i označení tohoto typu násilností - egyptský/káhirský model.

Naše média o násilnostech informovala vcelku nezaujatě, ale našlo se i pár podivností. Tak například naše nemilé Britské listy se pozastavují (na základě informace Amnesty International, kterážto ihned přispěchala se statistikou) nad rozhořčením naší společnosti. Když u nás je ročně znásilněno 7500 - 20000 žen. Prý naše znepokojení je pokrytectví (poznamenal Jan Čulík). V tomto případě je nutno podotknout, že Čulík takto provolává svá moudra jen a proto, že za naším znepokojením vidí hned rasismus (popřípadě i jiné ismy). A nějak (nejspíše záměrně) přehlíží fakt, že u nás se jaksi nekonají masové a organizované hony na ženy (navíc na veřejnosti). Já tu nijak nechci zpochybňovat vážnost situace v naší zemi. Ale Čulík nemůže srovnávat jablka a hrušky.

A když už mluvíme o médiích, pak zcela jasně onu strategii předvedla ta německá. To zlehčování celé situace totiž má jasný účel - o imigrantech se prostě nesmí hovořit ve zlém. A současně se nesmí informovat o problémech, které by mohli poškodit onu idealistickou představu o hodných obětech války.

Němečtí televizní redaktoři zakazovali lidem pozvaným do vysílání, aby násilnosti v Kolíně nad Rýnem spojovali s imigranty. V opačném případě by byl rozhovor přerušen. Což je jasná ukázka, jak se s námi manipuluje a jak se nám tu plíživě usídluje cenzura.

Německý list Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) k tomu poznamenal: "Platí způsob myšlení, že uprchlíci jsou zmiňováni pouze v případě, že se hodí jako idealistická postava v boji proti pravicovým extremistům. To je ale politická perspektiva, nikoli novinářská."

Nu a ještě by bylo vhodné se zmínit o reakci našeho Ministerstva zahraničí. To si myslí, že současná bezpečností situace v Německu odpovídá evropským standardům a tudíž ani nechystá vydání nějakého speciálního varování pro české ženy, které do Německa cestují.

Tak nějak si říkám, že bezpečnostní situace v Německu stále více odpovídá spíše standardům nějaké středovýchodní země a masové útoky na obyvatele evropských měst jsou asi podle Zaorálkova "štábu" zcela normální a je potřeba (v rámci korektnosti) je vnímat jako již běžnou součást našich životů.

Přátelé, nadchází tedy doba, kdy je potřeba přihlásit naše ženy a dívky do kurzů sebeobrany a zakoupit jim obranné spreje (popřípadě i jiné prostředky na osobní ochranu). Protože náš stát na to evidentně zvysoka...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Helenio Helenio | E-mail | 12. ledna 2016 v 8:34 | Reagovat

Nyní si zpívá celé Německo nápěv staré komunistické písně i když trochu poopravené paní Merkelové:TAK UŽ MÁTE CO JSEM CHTĚLA.Míru zdar!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama